poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  15. PKO Półmaraton Rzeszowski dobiegł końca. W biegu zwyciężył Bogdan Semenovych

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Dzisiaj o godz. 9:30 wystartował 15. PKO Półmaraton Rzeszowski. Pierwszy na metę wbiegł Bogdan Semenovych z czasem 1:06.12. Wśród pań triumfowała Ewa Jagielska z czasem 1:18.53. Trasa biegu prowadziła przez ulice Rzeszowa oraz Bulwary nad Wisłokiem. Utrudnienia ruchu w centrum miasta powinny zakończyć się do godz. 14.00.

  fot. Run Rzeszów/ strona FB

  Uczestnicy biegu wystartowali z Rynku. Następnie pobiegli przez: ul. Kościuszki, plac Farny, ul. Sokoła, ul. Jana III Sobieskiego, ul. Grunwaldzką, al. Piłsudskiego, al. Cieplińskiego, ul. Zygmuntowską, ul. Jagiellońską, ul. 3 Maja, al. Lubomirskich, ul. Szopena, ul. Hetmańską, ul. Wincentego Pola do Bulwarów nad Wisłokiem. Następnie Bulwarami zawodnicy pobiegli do Lisiej Góry, gdzie zawrócili i kierowali się w stronę Olszynek. Wbiegając na ul. Szopena i ul. Słowackiego, uczestnikom pozostało pokonać linię mety, która była umieszczona na Rynku. Przed wbiegnięciem na metę, biegacze musieli pokonać wyznaczoną trasę dwukrotnie.

  fot. Run Rzeszów/ strona FB

  Pierwszy na linię mety wbiegł Bogdan Semenovych, który pokonał trasę w 1:06.12. Natomiast na drugim miejscu uplasował się Damian Kabat z czasem 1:06.33. Wśród pań zwyciężyła Ewa Jagielska z czasem 1:18.53, druga linię mety przekroczyła Natalia Semonovych (1:19.12).

  fot. Run Rzeszów/ strona FB

  Po zakończeniu indywidualnych zawodów, miała miejsce jeszcze 7.PKO Sztafeta Półmaratońska. Pierwsze miejsce w klasyfikacji mężczyzn zajęła drużyna – Kowal Team Siw-Krusz, która pokonała trasę z czasem 1:10.29. W klasyfikacji kobiet, również najszybciej na metę wbiegła drużyna – Kowal Team Siw-Krusz (1:23.14).

  fot. Run Rzeszów/ strona FB
  fot. Run Rzeszów/ strona FB

  Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz dla zwycięzców!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com