wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Juwenalia Rzeszowskie 6-7 maja 2022 r.

  Polecamy

  Antonina Czartoryska
  Antonina Czartoryska
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wielki powrót najlepszych Juwenaliów w Polsce? XXVII edycja Rzeszowskich Juwenaliów już w maju!

  Rzeszowskie Juwenalia to bez wątpienia najbardziej wyczekiwane wydarzenie w roku akademickim na Politechnice Rzeszowskiej. Po prawie trzech latach przerwy, nareszcie możemy ogłosić wielki powrót Najlepszej Imprezy Juwenaliowej w Polsce i podzielić się najważniejszymi informacjami, związanymi z jej przebiegiem.

  W tym roku Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 6-7 maja na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Jak co roku, wielkie rozpoczęcie będzie miało miejsce na Rzeszowskim Rynku, gdzie odbędzie się tradycyjna uroczystość przekazania symbolicznych kluczy do bram miasta przez władze samorządowe. Następnie barwny korowód składający się z przebranych studentów przejdzie ulicami Rzeszowa na teren miasteczka studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, gdzie zacznie się dwudniowy cykl koncertów i wydarzeń towarzyszących.

  Jak zwykle, jednymi z najbardziej wyczekiwanych informacji związanych z Rzeszowskimi Juwenaliami jest zestawienie artystów, których będziemy gościć tym razem na Podkarpaciu. Organizatorzy zadbali o to, by każdy z nas, niezależnie od zróżnicowanych gustów muzycznych odnalazł coś dla siebie – na scenie głównej usłyszymy takie gwiazdy jak: Dżem, Golec uOrkiestra, Happysad oraz KęKę!

  Dodatkowo, na terenie imprezy uczestnicy oprócz zabawy pod sceną główną będą mogli także bawić się do późnych godzin nocnych przy drugiej scenie, którą zdominuje energiczna muzyka klubowa. Poza muzycznymi atrakcjami czekają na nas także po raz kolejny bungee czy też wesołe miasteczko oraz strefa gastronomiczna.

  W tym roku każdy z uczestników imprezy będzie musiał zakupić uprzednio bilet wstępu. W ofercie można będzie nabyć bilet jednorazowego wstępu bądź też karnet uprawniający do dowolnej ilości wejść na teren imprezy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia. Ceny biletów prezentują się następująco:

  • Osoby posiadające ważną legitymację studencką/uczniowską: bilet jednorazowy 20 PLN, karnet 30 PLN
  • Osoby nie będące uczniami ani studentami: bilet jednorazowy 40 PLN, karnet 60 PLN

  Sprzedaż biletów prowadzona będzie przez organizatora online jeszcze w kwietniu oraz stacjonarnie przed wejściem na teren imprezy. Przewidywana jest także możliwość otwarcia innych stacjonarnych punktów sprzedaży.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com