wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  W Superliga6 Rzeszów trzy zespoły bez straty punktów !

  Polecamy

  - Reklama -

  W piłkarskiej Lidze Szóstek ” Net-Pocket Superliga Rzeszów ” Wiosna 2022 , po rozegranych 4 kolejkach na czele znajduje się trio : Tęcza Rzeszów , Emeryci Rzeszów oraz Tigers Royals Błażowa – które mają w dorobku komplet 12 punktów . Kolejna kolejka w środę 13 kwietnia 2022 r , na orliku w Boguchwale .

  Od połowy marca w każdą środę w godzinach 17.30 – 22.00 na boguchwalskim orliku rozgrywane są zmagania w ramach Piłkarskiej Ligi Szóstek Net – Pocket Superliga Rzeszów. Za nami rozegrane cztery kolejki , po których można już krystalizując cele drużyn . Na pewno o tytuł mistrzowski sezonu wiosennego będą walczyli : Tęcza Rzeszów , Emeryci Rzeszów i Tigers Royals Błażowa a więc przed sezonowi faworyci . Do tego grona będą chcieli dołączyć Mix Blach Niechobrz , który w ostatniej kolejce przegrał pierwszy ważny bój o triumf w rzeszowskiej superlidze a tym samym o główną nagrodę Bilet na Mistrzostwa Polski Superliga6.pl , które zostaną rozegrany w lipcu w Warszawie .

  fot. Wiktoria Moskal

  Wyniki 4 kolejki :

  PDK LIVE – Meblujdom.pl 1-5 ( 0 – 2 )

  bramki : Kijowski ( 25 ) – Konopka ( 15 ) , Holko ( 17 , 25 , 37 ) , Dziura ( 40 )

  Gospodarze nie sprostali gościom , chociaż przed meczem to oni byli lekkimi faworytami . Drużyna Decowskiego – Niemca już drugi raz przegrała na wiosnę i musi powoli swoje marzenia o tytule mistrzowskim schować do kieszeni . Meblujdom.pl odnosi pierwsze zwycięstwo i ma na swoim koncie zwycięstwo , remis i porażkę oraz pauzę . Na pochwałę wśród gości zasługuje ich kapitan Michał Holko strzelec trzech bramek .

  Galacticos – KS Beerlovers 4-2 ( 2 -1 )

  bramki : Szalony ( 3 , 17 , 39 ) , Hus ( 30 ) – Kopacki ( 8 ) , Berkowicz ( 36 )

  Czwarta porażka gości stała się faktem , najniższy wymiar kary a wszystko to dzięki bardzo dobrej dyspozycji bramkarza Beerloversów – Mullera . Drużyna Baski wraca na zwycięską drogę i w najbliższą środę po meczu z Szarotką dowiemy się na co stać ten zespół .

  Grupa PBI – Extreme 3-2 ( 2 – 0 )

  bramki : Janda ( 14 ) , R.Przepłata ( 17 ) , Bazan ( 34 ) – Kijanka ( 27 ) , Urban ( 40 )

  Sensacyjne zwycięstwo gospodarzy , pierwsze i od razu trzy punkty w sezonie . Faworyzowani goście po raz źle rozgrywają pierwszą połowę i ogólnie gra tego zespołu chluby im nie przynosi . Dobre zawody obydwóch bramkarzy , którzy ratowali swoje drużyny od utraty kolejnych bramek . Tradycja zatem stała się faktem , Extreme w Superliga Rzeszów przegrywa jedną bramką .

  Ideo.pl – Tęcza 0-6 ( 0 – 2 )

  bramki : Wojtowicz ( 6 , 29 , 37 ) , Smężeń ( 20 – k ) , Moskal ( 34 ) , Latuszek ( 40 )

  Kolejna łatwa przeprawa lidera tabeli , tym razem jak sami rywale stwierdzili oni biegali a Tęcza taktycznie na spokoju i bez zbędnego biegania punktowała nas , strzelając kolejne bramki . Jak by się chciało gościom trochę więcej to wynik bez problemu byłby dwucyfrowy

  Szarotka – Tigers Royals 6-7 ( 5 – 3 )

  bramki : Pizło ( 4 , 18 , 26 ) , Malinowski ( 6 , 12 ) , Rykiel ( 9 ) – Karnas ( 11 , 27 , 32 -k) , Kruła ( 14 -k , 22 ) , Woźniak ( 15 , 34 )

  Ale spektakl nam stworzyły oba zespoły . Gospodarze z duża werwą i na ambicji wyszli do faworyzowanego rywala . Goście z Błażowej byli po swoim meczu na dużym boisku i w tym upatrywali swoje szansę gospodarze . Dziewięć minut do końca to jeszcze prowadzili , cały czas kontrolując przewagę bramkową . Ostatecznie Szarotka przegrała ale mieli swoją ” meczową ” na remis w ostatniej akcji meczu z linii bramkowej Tigersów jeden z obrońców wybił futbolówkę zmierzającą do bramki .

  Emeryci – Mix Blach 5-1 ( 3 – 0 )

  bramki : Kaczyński ( 10 , 35 ) , Grzebień 17 , 20 ) , Porada ( 28 ) – Lelek ( 38 )

  Hit kolejki zawiódł oczekiwania a wszystko to że goście po swoim meczu na dużym boisku , przybyli tylko z jedną zmianą . Emeryci tym samym wypunktowali rywali i pokazali że na wiosnę będą się liczyć o główne trofea .

  grafika : Wiktoria Moskal

  Tabele , klasyfikacje indywidualne , galerię zdjęć oraz video można śledzić na social mediach rozgrywek .

  Fan Page : www.facebook.com/Superli6a

  Strona : www.rzeszow.superliga6.pl

  Istagram : https://www.instagram.com/rzeszowsuperliga6/

  YT: https://www.youtube.com/channel/UCrZu-i8GRovfOIBQKxnLblg

  Tytularnym sponsorem jest : https://net-pocket.com/

  Partnerem Technicznym jest : https://www.3stu.com.pl/

  Nasza redakcja jest Patronem Medialnym .

  
  
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com