czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  „Parking za 1 złoty”. Kwietniowa promocja na lotnisku w Jasionce

  Polecamy

  Kasia Kwolek
  Kasia Kwolek
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka powiadomił pasażerów podróżujących z podrzeszowskiego lotniska o nowej promocji „Parking za 1 zł”. Promocja dotyczy wszystkich pakietów wakacyjnych zakupionych w kwietniu. Planując dłuższy pobyt, będzie można zaoszczędzić nawet 128 zł.

  –  Czas na wiosenne promocje. Nasi pasażerowie będą mogli zatrzymać się na parkingu w bezpośrednim  sąsiedztwie terminala i zapłacić za niego tylko złotówkę – zapewnia Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów – Jasionka.

  Promocja dotyczy pasażerów, którzy kupią pakiet usług turystycznych w przedziale od 1 do 30 kwietnia przy pomocy biur podróży, stron internetowych czy u agentów sprzedaży. Dzięki temu będzie można zyskać nawet 15 dni parkingu na lotnisku za złotówkę (a nie 129 zł). Warunkiem koniecznym jest wylot z Jasionki.

  fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

  Płatny parking w Jasionce wprowadzono w okresie letnim w 2019 roku. Darmowe jest tylko pierwsze 10 minut  w strefie „Kiss & Fly”. Już za godzinę parkowania trzeba zapłacić 7 zł, a za dwie – 14 zł. Przy trzech godzinach zapłacimy 21 zł, za cztery – 27 zł. Dobra rozpoczyna się od 5 godziny i kosztuje 39 zł. Każda kolejna doba to 15 zł.  

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com