19,5 C
Rzeszów
wtorek, 16 sierpnia, 2022
+

  Prezydent Konrad Fijołek podziękował Siatkarkom Developres Bella Dolina Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Siatkarki Developresu Bella Dolina Rzeszów wraz z całym sztabem szkoleniowym gościły w środę w ratuszu u prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka. Były podziękowania, prezenty i zapewnienia o walce o tytuł Mistrzyń Polski.

  To bardzo wzruszający i emocjonujący dla mnie moment, że osobiście mogę Wam podziękować za historyczny sukces – zdobycia pucharu Polski. To bardzo ważna chwila dla całego Rzeszowa. Jesteśmy z Was niesamowicie dumni. Ostatnie dwa lata dla nas wszystkich są bardzo trudne. Pojawiła się pandemia, teraz trwa wojna na Ukrainie. Było nam potrzeba przeżycia takich radosnych chwil których nam dostarczyliście. – powiedział Konrad Fijołek.

  W ubiegłą niedzielę rzeszowianki pokonały w finale Pucharu Polski drużynę IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:0.

  Można powiedzieć nareszcie- powiedziała Jenela Blagojević, kapitan Developresu. – Po kilku latach kiedy zdobywałyśmy tytuły wicemistrzowskie, wreszcie przyszła pora na zwycięstwo. Dziękuje wszystkim zawodniczkom, trenerom i sztabowi. Nasza ciężka praca dała efekty.

  fot. UM Rzeszów
  fot. UM Rzeszów
  UM Rzeszów

  Nie chciałbym wywierać na Was dodatkowej presji, ale wszyscy pragniemy abyście zdobyły też tytuł Mistrza Polski – mówił Fijołek.  – Też o tym marzymy i zrobimy co w naszej mocy aby być najlepsi w Polsce – odpowiedziała kapitan.

  Z kolei trener Stephane Antiga wrócił na chwilę do  Ligi Mistrzów i przegranego przez Developres meczu z turecki zespołem Vakifbank Stambuł. Ta porażka, wbrew pozorom zbudowała mentalnie nasz zespół. Teraz przed nami walka o Mistrzostwo Polski i na pewno jest to dla nas główny cel.

  Na koniec spotkania Blagojević wręczyła prezydentowi okolicznościową koszulkę z podpisami wszystkich zawodniczek klubu. Z kolei prezydent ofiarował jej bukiet róż a dla wszystkich zawodniczek i sztabu szkoleniowego okolicznościowe prezenty.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -