28,9 C
Rzeszów
sobota, 25 czerwca, 2022
+

  W Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch autobusów!

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś po godzinie 9 na alei Rejtana w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch autobusów. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 23 osoby.

  Na pasie ruchu w kierunku ul. Lwowskiej zderzyły się dwa autobusy. Jeden z nich uderzył w znajdujący się obok drogi hotel. W wyniku wypadku poszkodowane zostały 23 osoby.

  Jak podaję portal Nowiny rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie poinformował, że ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca autobusu MPK, zjeżdżając na przystanek, nie zatrzymał się, kontynuując jazdę, uderzył w wiatę przystankową, w kilka znaków drogowych i latarnię, a następnie w tył autokaru, który jechał przed nim. Wstępnie ustalono, że kierowca autobusu MPK prawdopodobnie zasłabł za kierownicą.

  fot. FB

  Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował pasażerów, że w związku ze zdarzeniem drogowym na przystanku Rejtana / Kustronia 02, przystanek ten zostaje nieczynny do odwołania.

  Autobusy linii nr 0A, 7, 17, 19, 27, 29, 44 w kierunku centrum miasta kursują objazdami przez ul. Kustronia i Mieszka I. Autobus linii nr 48 w kier. Os. Wilkowyja kursuje objazdem z pominięciem przystanku Lwowska Jedn. Wojskowa 02.

  – czytamy w komunikacie ZTM.

  fot. FB
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -