27,1 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Powiatowy konkurs plastyczny „Ozdoby wielkanocne” w Raniżowie – zaproszenie

  Polecamy

  Dorota Grochala
  Dziennikarz obywatelski - portalu Kurier Rzeszowski
  - Reklama -

  Zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie plastycznym „Ozdoby wielkanocne” pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Krzysztofa Sobolewskiego, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Raniżowie.

  Do konkursu zgłaszać można prace w czterech kategoriach:

  • kartka świąteczna,
  • palma,
  • stroik,
  • pisanka.

  Każda z kategorii oceniana będzie w następujących przedziałach wielkowych:- przedszkole,- klasy I-III szkoły podstawowej,- klasy IV-VI szkoły podstawowej,- klasy VII-VIII szkoły podstawowej.

  Do udziału w konkursie zgłaszać można jedynie prace indywidualne, grupowe nie zostaną zaakceptowane. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę do każdej z kategorii, czyli każda osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie cztery prace.

  Do pracy powinna być według regulaminu dołączona metryczka z danymi uczestnika i rodzica/opiekuna.

  Prace konkursowe przyjmowane są do dnia 04.04.2022 w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Raniżowie. Ogłoszenie zwycięzców konkursu i wręczenie nagród nastąpi 07.04.2022.

  Karta zgloszeniowa i dokładny regulamin konkursu dostępne są pod adresem https://www.facebook.com/661467220652020/posts/2527864040678986/

  Zapraszamy do udziału wszystkie osoby w terenu powiatu kolbuszowskiego. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -