niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Co przygotowało kino Zorza na Dzień Kobiet?

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kino Zorza z okazji Dnia Kobiet zaprasza na wspólny seans filmu „Piosenki o Miłości” oraz na premiery, które już niedługo pojawią się na wielkim ekranie.

  Już 8 marca o godzinie 18.30, z okazji Dnia Kobiet w kinie Zorza odbędzie się seans filmu PIOSENKI O MIŁOŚCI. Jak informują organizatorzy będą niespodzianki oraz lampka szampana. Koszt biletu to 17 złoty.

  O filmie:

  Ona jest dziewczyną z bloku w małym mieście, on pochodzi z zamożnej, znanej warszawskiej rodziny. Ona kelneruje i śpiewa o tym, co jej w duszy gra, on marzy o wydaniu płyty, którą utarłby nosa sławnemu ojcu-aktorowi. Poznają się, gdy ona obsługuje przyjęcie, na którym on się bawi. Połączy ich miłość do muzyki, rozdzielą ambicje i marzenia. Kruche uczucie, które rodzi się między nimi, cały czas wystawiane jest na próbę: ona wciąż przed nim ucieka, on potrafi łgać jak z nut. Czy dwa tak różne brzmienia mogą się zestroić? Ile razy w życiu możliwy jest bis?

  źródło: materiały prasowe

  Wśród nadchodzących premier pojawiają się takie tytuły jak: „Córka” i „Sonata”.

  CÓRKA:

  Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) udaje się na wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie. Uwagę Ledy przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudami bycia młodą mamą, mając pod opieką kilkuletnią córkę. Obserwowanie tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie można cofnąć.

  źródło: materiały prasowe


  SONATA:

  „Sonata” to poruszająca, autentyczna historia muzyka Grzegorza Płonki z Murzasichla. Pokazuje niesamowitą, okupioną ogromnym wysiłkiem i walką drogę do osiągnięcia niemożliwego.To produkcja z wyśmienitą obsadą – w główną rolę wcielił się Michał Sikorski, który za występ w „Sonacie” otrzymał Nagrodę za profesjonalny debiut aktorski podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W pozostałych, doskonałych rolach zobaczymy m.in. Małgorzatę Foremniak, Łukasza Simlata, Jerzego Stuhra czy Lecha Dyblika.

  źródło: materiały prasowe
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com