wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Nowy repertuar w Kinie Zorza. Czekają pokazy premierowe i przedpremierowe

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W rzeszowskim Kinie Zorza będzie można obejrzeć nowe premiery oraz przedpremiery filmowe. Na miłośników kina czekają m.in. ,,Drive My Car” oraz ,,Matki równoległe”.

  We wtorek (22 lutego) w ramach DKF Zorza będzie można przedpremierowo obejrzeć film „Drive My Car”, który został nominowany do tegorocznych Oscarów w kategoriach:
  Najlepszy Film Międzynarodowy, Najlepszy Scenariusz Adaptowany, Najlepsza Reżyseria, Najlepszy Film. Początek filmu o godz. 20:00. Cena biletów wynosi 12 zł.

  źródło: materiały prasowe

  O filmie:
  Mistrzowska adaptacja prozy Murakamiego w reżyserii Ryûsuke Hamaguchiego, który z impetem wkroczył do grona najważniejszych twórców światowego kina. „Drive My Car”, oparte na opowiadaniu ze zbioru „Mężczyźni bez kobiet”, to intymna opowieść o złożonej relacji miłosnej wybitnego aktora i reżysera z kobietą, która skrywa przed nim wiele tajemnic. Hamaguchi opiera swój film na precyzyjnych dialogach i świetnie narysowanych postaciach. To historia o bezwarunkowej akceptacji bliskiej osoby oraz siebie samego i swoich niedoskonałości, jednocześnie piękna i wzruszająca oda do życia. „Drive My Car” jest wyrafinowanym, rivette’owskim z ducha kinem drogi, w którym życie odbija się w sztuce – teatrze i literaturze.

  PREMIERY:TYLKO W KINIE ZORZA:

  źródło: materiały prasowe

  Matki równoległe – Bohaterki filmu, Janis (Cruz) i Ana (Milena Smit), spotykają się na oddziale położniczym. Ta pierwsza jest dojrzałą kobietą, ta druga ledwie przestała być nastolatką. Obie są singielkami, obie czeka samodzielne macierzyństwo. Janis wie, że sobie poradzi, Ana jest pełna obaw. Wydaje się, że ich ścieżki ledwie się przetną, tymczasem więź, która je połączy, okaże się mocna jak pępowina.

  TYLKO W KINIE ZORZA: Potworna rodzinka 2 – przedpremiera.

  źródło: materiały prasowe

  Aby uwolnić Babę Jagę i Renfielda ze szponów łowczyni potworów Mili Starr, członkowie rodziny Wishbone ponownie przekształcają się odpowiednio w wampira, potwora Frankensteina, mumię i wilkołaka. Wspierana przez swoje trzy nietoperze Rodzina Potworów krąży po całym świecie, aby ratować swoich przyjaciół.

  PREMIERA: PIES

  źródło: materiały prasowe

  Komandos Briggs i jego pies Lulu wyruszają w podróż wzdłuż wybrzeża Pacyfiku aby zdążyć na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com