niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  USA wyślą do Polski dodatkowych żołnierzy!

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jak się okazuję, 1700 amerykańskich żołnierzy to dopiero początek. Biały Dom zdecydował o wysłaniu do Polski dodatkowych 3 tys. żołnierzy z 82 Dywizji Przeciwdesantowej – podała agencja Reuters.

  Rosja w każdym momencie może zdecydować się na nową inwazję na Ukrainę – podał w piątek Biały Dom. Jak czytamy na stronie wiadomosci.radiozet.pl według nieoficjalnych informacji do ataku może dojść w przyszłym tygodniu. 

  Prezydent USA Joe Biden apelował już do osób posiadających amerykańskie obywatelstwo, o jak najszybsze opuszczenie terenów Ukrainy. O sprawie pisaliśmy dziś na łamach naszego portalu: https://kurierrzeszowski.pl/2022/02/11/amerykanscy-zolnierze-przybywaja-do-polski-aby-pomoc-w-ewakuacji-obywateli-usa-z-ukrainy/.

  Jak czytamy na stronie Radia Zet, według agencji Reuters administracja prezydenta USA zdecydowała o wysłaniu do Polski kolejnych 3 tys. żołnierzy amerykańskich. Mają to być wojskowi z 82 Dywizji Przeciwdesantowej, z których pochodziła również wcześniejsza grupa żołnierzy wysłana do Polski w ostatnich tygodniach. 


  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com