sobota, 20 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Doroczna odprawa kadry kierowniczej podkarpackiej policji z udziałem wojewody Ewy Leniart

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj odbyła się doroczna odprawa kadry kierowniczej podkarpackiej policji. W wydarzeniu uczestniczyli wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.

  W trakcie dorocznej odprawy kadry kierowniczej podkarpackiej Policji, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak podsumował stan bezpieczeństwa w regionie i zaprezentował efekty działań Policjantów.

  fot. materiały PUW

  Komendant zwrócił uwagę na wysoki poziom zaufania, jakim cieszy się podkarpacka Policja.

  – Jak wynika z badań opinii publicznej, poczucie bezpieczeństwa w naszym regionie od lat utrzymuje się na wysokim poziomie. 86% mieszkańców Podkarpacia deklaruje, że czuje się bezpiecznie w swojej okolicy

  – zauważył.

  fot. materiały PUW

  Inspektor Dariusz Matusiak przedstawił także stan osobowy komendy, zarysował kierunki dalszego rozwoju sieci posterunków, nie zabrakło także informacji dot. bezpieczeństwa na podkarpackich drogach oraz raportu z działań funkcjonariuszy na granicy polsko-białoruskiej. Komendant zwrócił także uwagę na spadek liczby popełnianych przestępstw i na wysoki wskaźnik wykrywania sprawców.

  Więcej na temat działań podkarpackich Policjantów na:

  https://bit.ly/3LsRvcW

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com