niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Według badań firmy Eulytix Elżbieta Łukacijewska należy do najlepszych europosłów w Parlamencie Europejskim

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Według badań firmy konsultingowej Eulytix, europosłanka z Podkarpacia Elżbieta Łukacijewska, jako jedyna z Polski, należy do grona 50 najlepszych europosłów. Firma przeanalizowała pracę 705 Posłów Parlamentu Europejskiego.

  Według Eulytix, niezależnej firmy konsultingowej, analizującej proces podejmowania decyzji i prawodawstwo w Parlamencie Europejskim, Elżbieta Łukacijewska z Podkarpacia jako jedyna z Polski należy do grona TOP 50 europosłów. Znalazła się na 22. pozycji. Została także uznana za najbardziej otwartą osobę wśród polskich europosłów w kategorii współpraca z innymi ugrupowaniami w Parlamencie Europejskim.

  To zawsze jest miłe, a przede wszystkim bardzo motywujące, kiedy efekty własnej pracy są zauważane i doceniane przez niezależnych ekspertów

  – mówi Łukacijewska.  

  W badaniu, któremu poddano analizie pracę 705 Posłów Parlamentu Europejskiego uwzględniono między innymi 3 główne atuty, tj.: aktywność, „zdolność przyłączeniową” oraz „otwartość na kontakty z innymi”.

  Jest to drugi z kolei raport organizacji Eulytix, którego celem jest przenalizowanie pracy posłów do Parlamentu Europejskiego. Zawiera on dane dzięki którym wyborcy, przedsiębiorcy oraz obywatele mogą czerpać informacje na temat aktywności swoich przedstawicieli w PE.

  Całość badania dostępna jest pod poniższym linkiem:

  https://eulytix.eu/wp-content/uploads/2021/11/Eulytix_report_20211128_final.pdf

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com