25,4 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w Raniżowie – zaproszenie

  Polecamy

  Dorota Grochala
  Dziennikarz obywatelski - portalu Kurier Rzeszowski
  - Reklama -

  W dniach 14-15 lutego, czyli pierwszych dniach ferii, w Raniżowie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży pod patronatem Posła na Sejm RP Krzysztofa Sobolewskiego.

  Do udziału w zawodach zgłaszać mogą się drużyny nie tylko z Raniżowa, ale z całego podkarpacia, jak również z innych województw. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 i odbędzie się w hali sportowej przy szkole podstawowej im. Św. Jana Pawła II pod adresem ul. Armii Krajowej 20.. Zawody zostaną rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VI. Drużyny biorące udział mogą być mieszane. Wymagana ilość zawodników to 5 osób wraz z bramkarzem, a maksymalna to 10, w tym 4 rezerwowych.

  Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lutego (czwartek), wysyłać je można na adres email goksirranizow@interia.pl . Dokładny regulamin i karty zgłoszeniowe znajdą Państwo na facebookowej stronie GOKSiRu pod adresem: https://www.facebook.com/661467220652020/posts/2499346326864091/

  Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny, również, a może przede wszystkim te spoza terenu gminy Raniżów – im nas więcej, tym lepiej!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -