13,8 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Zaproszenie na bezpłatne warsztaty gitarowe dla początkujących

  Polecamy

  Maja Sokołowska
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rockowa Szkoła Muzyczna w Rzeszowie zaprasza chętnych początkujących gitarzystów na bezpłatne warsztaty gitarowe. Zajęcia organizowane są w czasie ferii zimowych od 14 do 25 lutego 2022r. w siedzibie szkoły muzycznej na ul. Sarzyńskiego 17 w Rzeszowie.

  Z powodu zbliżających się ferii zimowych w województwie podkarpackim, w Rzeszowie organizowane są wszelkiego rodzaju atrakcje i aktywności, by dzieci i młodzież mogła pożytecznie i bezpiecznie spędzić czas wolny. Jedną z aktywności zapewnia Rockowa Szkoła Muzyczna, która oferuje wszystkim zainteresowanym darmowe warsztaty gitarowe.

  źródło: materiały prasowe

  Z uwagi na trwającą pandemię zajęcia w tym roku będą miały charakter spotkań indywidualnych, dlatego też wszystkich zainteresowanych prosi się o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na dogodny termin.

  Zainteresowanych warsztatami prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 695-199-982 w celu ustalenia terminu zajęć. Ilość miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie szkoły: www.rockowa.com .

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -