17 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
+

  Niewyjaśniona śmierć Wiktorii i Konrada z Przeworska. Trwa zbiórka na sprowadzenie ciał z Holandii do Polski

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W niedzielę wieczorem w Dronten (Holandia) odnaleziono ciała młodych ludzi pochodzących z Przeworska. Sprawę badają holenderscy oraz polscy śledczy. Według najnowszych informacji Wiktoria i Konrad prawdopodobnie nie padli ofiarą przestępstwa.

  Trwa ustalanie przyczyn tajemniczej śmierci 20-letniej Wiktorii oraz jej chłopaka 21-letniego Konrada, pochodzących z Przeworska, których odnaleziono na gruntach rolnych w Dronten (Holandia).

  Para z Podkarpacia wyjechała do Holandii, aby podjąć się pracy przy testach medycznych w Lelystad. Ostatni kontakt z bliskimi nawiązali 31 stycznia. Potem ślad po nich zaginął, dlatego zrozpaczona rodzina zdecydowała się zgłosić zaginięcie. Według informacji, które przekazali, para miała przed kimś uciekać.

  Najnowsze informacje w sprawie przekazali holenderscy policjanci:

  – Nadal trwa dochodzenie w sprawie dokładnej przyczyny śmierci ofiar, jednak obecnie nic nie wskazuje na popełnienie przestępstwa

  – powiedział PAP Remco van Straaten, rzecznik prasowy policji w Utrechcie, czytamy na stronie RMF FM.

  Z inicjatywy bliskich znajomych i rodziny została uruchomiona zbiórka pieniężna na sprowadzenie z zagranicy ciał młodych ludzi, którzy tajemniczo zginęli w Holandii: https://pomagam.pl/konradwiktoria?fbclid=IwAR3McQ5V6pb3mVm6Jf0qyTkpAqoOZcBR1sVNNr8-F5AkKCtvtQ3F6I_AIkg

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -