środa, 28 lutego, 2024
+

    W niedzielę emocje futsalowe w Tyczynie !

    Polecamy

    - Reklama -

    W niedzielę , 6 lutego 2022r., w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Tyczynie odbędzie się V Turniej Futsalu o puchar „Superliga6 Rzeszów”.

    Patronat nad piłkarską imprezą objął Poseł na Sejm RP Wiesław Buż. Turniej odbędzie się z ograniczoną liczbą kibiców , jednak dla osłody organizatorzy przygotowali relację video na żywo z poszczególnych meczów którą będzie można oglądać na Facebooku i Youtube .

    Impreza rozpocznie się od godzinny 9.00, natomiast finał zaplanowany jest na godzinę 18.52.

    Po losowaniu poznaliśmy trzy grupy , w której zagra po 5 zespołów każdy z każdym a do dalszej fazy pucharowej awansują po dwa najlepsze zespoły oraz dwa z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem punktowym .

    Grupy przedstawiają się następująco :

    W grupie A za faworyta wyrasta na pewno Tigers Royals Błażowa , w których barwach ujrzymy m .in : Patryka Meńdonia , Krzysztofa Domina , Sebastiana Korbeckiego – trio z lidera V ligi grupy rzeszowskiej Strug Szik Tyczyn . Mocni powinni też być Tuzy Team Rzeszów ( w składzie m.in Karol Skuba ) , Dream Team Strzyżów ( juniorzy Wisłoka Strzyżów ) . W grupie B faworytem na papierze jest meblujdom.pl Rzeszów ( Janusz Birut , Michał Holko w składzie ) , szyki będą im chcieli pokrzyżować finaliści z tamtego roku KS Beerlovers Rzeszów . Coś do powiedzenia zapewne będą mieli zawodnicy Komron Team w której zagrają gracze zagraniczni . Natomiast grupę C już teraz można określić ” grupą śmierci ” . W niej znajduje się broniący tytułu mistrzowskiego z 2021 roku Kormed Lubaczów ( w kadrze m.in Paweł Hass , Paweł Oziębło ) są także Błękitni Innspace Rzeszów ( w kadrze m in . Sebastian Brocki , Bartłomiej Buczek , Kamil Pilecki , Grzegorz Płonka ) . Trzecim mocnym zespołem są Efce Drewniaki w których zagrają zawodnicy z Izolatora Boguchwała m.in Dawid Ziobro , Krystian i Jakub Wilk , Przemysław i Tomasz Nalepka , Michał Worosz ) .

    Zwycięzca turnieju otrzyma m.in puchar sponsorowany przez posła Wiesława Buża oraz bilet na Finał Pucharu Polski Piłkarskich Szóstek Superliga6.pl (Warszawa – lato 2022) . Nagrodzone zostaną także kolejne 3 zespoły oraz najlepsi zawodnicy turnieju ( ” piątka turnieju ” ” król strzelców ” ” MVP turnieju ” ). Każda drużyna otrzyma natomiast statuetkę oraz dyplom w podziękowaniu za udział . A każdy zawodnik zostanie poczęstowany pysznym bigosem ugotowanym przez Smacznie i Domowo Tyczyn .

    Organizatorzy zadbali także aby wszyscy chętni którzy czekają na kolejny mecz na parkiecie oraz widownia mogła trochę zmienić dyscyplinę i przygotowali Turniej Darta polegający na Rzucie do Tarczy 3 lotkami , dla najlepszej piątki turnieju w ” lotki ” przygotowano statuetki i nagrody rzeczowe .

    Patronem medialnym imprezy jest m.in Kurier Rzeszowski a sponsorami :

    Radio Taxi 19191 Rzeszów , Dekor Prestige Rzeszów , LabuMed , 3stu , Kormed – Centrum Medyczne Lubaczów , Dominik MURI Murias .

    Więcej informacji o imprezie na stronie http://www.facebook.com/Superli6a

    Natomiast relacja Video Live na YT https://www.youtube.com/watch?v=Tia_afHH0bU

    Pełny terminarz turnieju :

    Grupa A ( 9.00 – 11.40 )

    godz. 9.00 Tuzy Team – Sp Z oo Kolbuszowagodz. 9.16 Dream Team Strzyżów – Tigers Royals Błażowagodz. 9.32 Pompa Team Rzeszów – Sp Zo ogodz. 9.48 Tuzy – Dream Teamgodz. 10.04 Pompa – Tigersgodz. 10.20 Sp Zo o – Dream Teamgodz. 10.36 Tigers – Tuzygodz. 10.52 Dream Team – Pompagodz. 11.08 Tigers – Sp Zo ogodz. 11.24 Pompa – Tuzy

    Grupa B ( 11.40-14.20 )

    godz. 11.40 Grupa PBI Rzeszów – Meblujdom.pl Rzeszówgodz. 11.56 KS Beerlovers Rzeszów – OIRP Rzeszów godz. 12.12 Komron Rzeszów – meblujdom.plgodz. 12.28 Grupa PBI – KS Beerloversgodz.12.44 Komron – OIRPgodz. 13.00 meblujdom.pl – KS Beerloversgodz. 13.16 OIRP – Grupa PBIgodz. 13 32 Komron – KS Beerloversgodz. 13.48 OIRP – meblujdom.plgodz. 14.04 Grupa PBI – Komron

    Grupa C ( 14.20 – 17.00 )

    godz. 14.20 Błękitni INN Space Rzeszów – KS Terliczkagodz. 14.36 Efce Drewniaki Rzeszów – Pizzeria Aniela Nowa Sarzynagodz . 14.52 Kormed Lubaczów – KS Terliczkagodz. 15.08 Błękitni – Efce Drzewniakigodz. 15.24 Kormed – Pizzeria godz. 15.40 KS Terliczka – Efce Drewniakigodz. 15.56 Pizzeria – Błękitnigodz. 16.12 Efce Drewniaki – Kormedgodz. 16.28 Pizzeria – KS Terliczkagodz. 16.44 Kormed – Błękitni

    Faza Ćwierćfinałowa :

    godz. 17.00 – 2 A – 2 B

    godz. 17.16 – 1 B – 2 C

    godz. 17.32 – 1 C – ( 3A/3B)

    godz. 17.48 – 1 A – ( 3B/3C)

    Losowanie Par Półfinałowych ( 17.50 )

    godz. 18.04

    godz. 18.20

    mecz o 3 miejsce godz. 18.36

    Finał : godz.18.52

    Zakończenie , wręczenie nagród : ok.19.30

    Organizatorzy zachęcają jeszcze firmy , instytucje aby dołączyć do grona partnerów imprezy i zareklamować się na arenie zmagań oraz relacji video live . Zainteresowanych prosimy o kontakt : tel 503 954 173

    - REKLAMA -
    - Reklama -

    Więcej artykułów

    - REKLAMA -

    Najnowsze artykuły

    - REKLAMA -
    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com