poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  We wtorek poznaliśmy zwycięzców loterii meldunkowej „Rzeszów to My”

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Loteria meldunkowa „Rzeszów to My” skierowana była do nowych mieszkańców Rzeszowa. Jej zadaniem było zachęcenie rzeszowian do oficjalnego zameldowania się w mieście. Do wygrania był: samochód osobowy oraz wysokiej klasy laptop, hulajnoga elektryczna i smartwatch. Te nagrody we wtorek odebrali uczestnicy loterii.

  Opłaca się w Rzeszowie zameldować. Nie tylko dlatego, że można wygrać te wspaniałe nagrody, ale też dlatego, że z tym wiąże się wiele korzyści. Dzięki temu, że mieszkańcy meldują się w miejscu, gdzie mieszkają, my otrzymujemy udział w podatkach i możemy sfinansować nie tyko takie nagrody, ale przede wszystkim drogi, szkoły, przedszkola, to wszystko co służy nam, aby jakość życia w naszym mieście się podwyższała. Dzięki temu wszyscy jesteśmy bogatsi, bo możemy te podatki w miasto inwestować. Rzeszów jest miastem otwartym, rozwojowym, są tu duże możliwości znalezienia pracy. Jeśli chcemy, aby oferował jeszcze lepsze usługi sportowe, kulturalne, to właśnie rozliczajmy się tutaj, bo w tym celu potrzebujemy tych podatków

  – mówił podczas rozdania nagród Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

  W całej loterii do wygrania były: 4 laptopy, 4 hulajnogi elektryczne, 4 smartwatche, natomiast nagrodę główną stanowił samochód osobowy Hyundai i20. Wartość całej puli nagród w loterii wyniosła ponad 105 tysięcy złotych.

  Fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszów

  Samochód wylosowała pani Agnieszka Prucyk, która do Rzeszowa przeprowadziła się z Pruchnika.

  Już od jakiegoś czasu jestem związana z Rzeszowem. Tutaj studiowałam i po ślubie z mężem postanowiliśmy, że tutaj chcemy mieszkać

  – mówi zdobywczyni głównej nagrody.

  Fot. Grzegorz Bukała / UM Rzeszów

  W loterii meldunkowej mogły wziąć udział osoby, które zameldowały się w Rzeszowie między 19 października 2020 roku a 31 grudnia 2021 r. W losowaniu nagrody głównej wzięli udział wszyscy uczestnicy loterii. Miasto planuje już kolejną edycję.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com