25 C
Rzeszów
piątek, 20 maja, 2022
+

  Od dziś Urząd Miasta Rzeszowa przechodzi na częściowy tryb zdalny

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ze względu na nowe Rozporządzenie Rady Ministrów Urząd Miasta Rzeszowa oraz jednostki organizacyjne miasta przechodzą częściowo na tryb zdalny. Co to oznacza dla mieszkańców?

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. dot. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od poniedziałku 24 stycznia do 28 lutego 2022r. Urząd Miasta Rzeszowa i jednostki organizacyjne miasta częściowo będą pracować zdalnie.

  Wszystkie wydziały Urzędu Miasta i Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych będą działały normalnie i wszyscy mieszkańcy, którzy przyjdą, będą na bieżąco obsługiwani lub umawiani na konkretny termin. Wszystko będzie odbywać się z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

  Ze względów bezpieczeństwa urząd zachęca do zdalnego kontaktu z urzędem, drogą telefoniczną, e-mailową lub poprzez platformę ePUAP. W przypadku spraw wymagających osobistego stawiennictwa w Urzędzie Miasta Rzeszowa lub jednostkach organizacyjnych należy uprzednio skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo w celu umówienia terminu wizyty.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -