25 C
Rzeszów
piątek, 20 maja, 2022
+

  Wkrótce premiera debiutanckiej płyty ,,MindBox” rzeszowskiego zespołu SYMPTONE

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Coraz bliżej oficjalna premiera debiutanckiej płyty „MindBox” zespołu SYMPTONE z Rzeszowa. Nazwa „MindBox” nieprzypadkowo odnosi się do ludzkiego umysłu. Każdy z zebranych na płycie utworów penetruje jego zakamarki zarówno od strony muzycznej, jak i lirycznej. Oficjalna premiera nastąpi już 31.01.2022.

  Klimatyczne grunge’owe i nu-metalowe riffy w parze z niesztampowymi tekstami niepostrzeżenie wciągają słuchacza w ciemny muzyczny zaułek, w którym po zmroku wypełzają z ukrycia niedoskonałości i wypaczenia ludzkiej natury. Materiał zebrany na płycie bezkompromisowo wstrząsa fasadą otaczających nas pozorów i konwenansów, pozwalając spojrzeć na świat bez zbędnych ozdobników i złudnych filtrów – w tym tkwi jego ponadczasowość i moc przekazu. 

  Album zawiera trzy opublikowane dotychczas single: „Pryzmat”, „Social” i „Sam Na Sam”, a także materiał, który usłyszeć można podczas koncertów zespołu. SYMPTONE występował już na wielu scenach w Polsce, zaczynając od rodzimych eventów w Rzeszowie, poprzez scenę Antyfest’u Antyradia w Warszawie, po Festiwal Garaże w Szczecinie.

  Najbliższy koncert grupy odbędzie się na Finale WOŚP w Rzeszowie. Z tej okazji zespół wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pierwszy, niepublikowany dotąd krążek z unikatowym logo 30-tego Finału oraz autografami muzyków. Do licytacji można dołączyć w liku poniżej: https://allegro.pl/oferta/mindbox-symptone-30-final-wosp-11721939794

  Teledysk do utworu „Pryzmat” można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube zespołu:

  źródło: YouTube

  Tam znajdziecie także kolejne single z płyty – „Social”:

  źródło: YouTube

  oraz „Sam Na Sam”:

  źródło: YouTube

  W lutym odbędzie się również koncert w Rzeszowskich Piwnicach promujący płytę „MindBox”.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -