2,6 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Zakończył się IV Przegląd Prac Graficznych „Deadline” w WSIiZ. Zwycięskie prace znajdą się na wystawie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zakończył się IV Przegląd Prac Graficznych „Deadline”, który jest zbiorem najlepszych, wyselekcjonowanych przez dydaktyków Uczelni, prac studentów i absolwentów WSIiZ. 

  Zwycięstwo w kategorii „Grafika” przyznano Kindze Bysko. Wyróżnienia honorowe przypadły Karolowi Sowie oraz Sarze Argasińskiej. Nagrodzeni studenci studiują Grafikę komputerową i produkcję multimedialną.

  źródło: strona internetowa WSIiZ

  – Wybór był niezwykle trudny, ponieważ członkowie jury musieli zapoznać się z prawie 200 pracami. Konkurs składał się z kilku etapów, począwszy od selekcji wstępnej, kończąc na wyborze zwycięzców. 30 wybranych prac będzie zaprezentowanych na wystawie w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej. Praca twórcza to wymagająca dziedzina, każdorazowo mierzymy się z wieloma wyzwaniami projektowymi i napotykamy wiele pułapek, szczególnie na początku swojej drogi. Niezmiernie cieszy mnie poziom zaprezentowanych prac, które charakteryzują się ogromną wrażliwością, ale przede wszystkim świadomością

  – mówi dr Patrycja Longawa, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej ds. kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

  źródło: materiały prasowe

  W skład komisji konkursowej weszli: dr Patrycja Longawa (przewodnicząca), prof. dr hab. Andrzej Głowacki, mgr Monika Masłyk, mgr Karolina Góraj, mgr Gabriela Piechnik-Czyż, mgr Mikołaj Birek. 

  źródło: strona internetowa WSIiZ

  Wernisaż Przeglądu Prac Graficznych „Deadline” zaplanowano 28.02.2022 roku o godz. 14:00 w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej. Uroczyste otwarcie wystawy – z uwagi na obostrzenia pandemiczne – odbędzie się w gronie laureatów i zaproszonych gości. Nagrodzone prace będzie można oglądać przez dwa miesiące w Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej.

  źródło: strona internetowa WSIiZ

  Więcej informacji na temat przeglądu oraz galerię prac można znaleźć TUTAJ.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com