25,7 C
Rzeszów
piątek, 20 maja, 2022
+

  Zespół SYMPTONE prezentuje klip muzyczny promujący album MindBox

  Polecamy

  Monika Służały
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kurier Rzeszowski objął patronatem zespół SYMPTONE. Zespół prezentuje utwór „Pryzmat” który promuje nadchodzący album „MindBox”. Premiera klipu odbyła się w dn. 25.12.2021. Reżyserią teledysku zajął się Łukasz Róg.

  Poniżej znajduje się najnowszy klip muzyczny ”Pryzmat”. To zupełna nowość ze strony zespołu. Utwór z teledysku będzie znajdował się na płycie MindBox.

  Materiał prasowy

  Skład zespołu wchodzi:

  Piotr Kłęczek – wokal

  Tomasz Solecki – bas

  Tomasz Balicki – gitara

  Wiktor Moreno – perkusja

  Reżyserią teledysku zajął się Łukasz Róg – reżyser-samouk, pochodzący z Rzeszowa. Jego pasją są kino i muzyka, które wpłynęły na niego na tyle, że postanowił połączyć te dwie dziedziny sztuki tworząc reklamy i teledyski. Sam Łukasz mówi, że muzyka jest dla niego najważniejsza, a w jego głowie od zawsze pojawiały się obrazy, które ją opisują. Współpracował m.in. z Red Bull’em, Monster Energy czy zespołem Bring Me The Horizon.

  W 2020 roku zdecydował się zostawić swoją dotychczasową pracę i aż do 2021 roku nie był kompletnie związany z branżą filmową.  Postanowił, że w pojedynkę spróbuje udowodnić, iż samemu można stworzyć naprawdę dobre kino w amerykańskim stylu, którego jest absolutnym fanem, a którego od zawsze brakowało mu w Polsce.

  Nie posiadając żadnego warsztatu filmowego, pracując w zupełności sam i wszystkiego ucząc się z tutoriali na YouTubie, nakręcił debiutancki film „NO STARS ANYMORE”, na temat, którego więcej informacji można zasięgnąć na stronie: https://www.nostarsanymore.com/

  Produkcja została bardzo wysoko oceniona przez krytyków filmowych na całym świecie oraz wygrała wiele głównych nagród na prestiżowych, międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. za najlepszy film i debiut reżyserski w Paryżu, Toronto, Rzymie i Istambule.

  Aktualnie reżyser rozpoczął pracę nad trzema kolejnymi filmami jak również nad teledyskami rzeszowskiej grupy SYMPTONE.

  Oficjalny profil zespołu SYMPTONE można śledzić pod linkiem: https://www.facebook.com/symptoneofficial

  Realizacja klipu:

  Reżyseria i montaż – Łukasz Róg www.LUKASZROG.com

  Realizacja zdjęć – SuroganMedia www.SUROGANMEDIA.com

  Fotografia – Radek Tworek www.RADEKTWOREK.pl

  Jak wyglądało przygotowanie klipu? Szczegóły w filmiku poniżej:

  Materiał prasowy
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -