środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zawodnicy Sekcji Lekkoatletyki CWKS Resovia Rzeszów zdobyli 20 medali

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Wczoraj podczas Halowych Mistrzostw woj. Podkarpackiego U18 i U20 w lekkiej atletyce, zawodnicy CWKS Resovia Rzeszów zdobyli łącznie 20 medali. To najlepszy wynik spośród wszystkich klubów, które brały udział.

  Zawody odbyły się w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym Ośrodku Badań Innowacyjnych w Sporcie w Rzeszowie. Sportowcy rywalizowali w wielu konkurencjach. Nie zabrakło biegów sprinterskich, długodystansowych, skoków oraz pchnięcia kulą. W konkurencjach rywalizacja toczyła się pomiędzy kobietami oraz mężczyznami. Zawodnicy Sekcji Lekkoatletyki CWKS Resovia Rzeszów zdobyli 20 medali. Bilans to: 6 złotych, 10 srebrnych oraz 4 brązowe. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

  fot. Marcin Jachym

  Już za niecały miesiąc – 11 lutego, rozpoczną się Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20. Zawody odbędą się również w Rzeszowie. Zawodnicy CWKS Resovia, będą mogli zmierzyć się na ogólnopolskiej arenie. Z pewnością będzie to dla nich dużo trudniejsze wyzwanie. Kolejne zawody odbędą się 12 marca, także w Rzeszowie. Tym razem będą to Halowe Mistrzostwa woj. Podkarpackiego U12, U14 i U16.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com