sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Szczęśliwy finał poszukiwań kangura albinosa z zagrody AlpakaTeam w Nosówce

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Nosówce (powiat rzeszowski) znajduje się niesamowita zagroda, gdzie można spotkać prawdziwe alpaki. Właściciele zagrody poinformowali ostatnio o zaginieniu, również znajdującego się w zagrodzie, kangura. Na szczęście poszukiwania miały szczęśliwy finał.

  AlpakaTeam to zagroda w Nosówce, która organizuje odpłatne spotkania z alpakami. Ciekawą atrakcją w tym miejscu są również kangury albinosy. Właściciele bardzo dbają o swoje zwierzęta, ale niestety ostatnio jeden z kangur uciekł i zaginął.

  Zrozpaczeni właściciele zagrody poinformowali o zagienieniu kangura albinosa Cezara za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio był widziany w okolicach Kielanówki.

  źródło: materiały na stronie zagrody na Facebooku

  Dzięki prężnemu działaniu użytkowników, którzy udostępniali informację, Cezar został szczęśliwie odnaleziony w Kielanówce. Jak twierdzą właściciele AlpakaTeam, kierował się w kierunku zagrody.

  – Dziękujemy! Dzięki Waszej pomocy udało się odnaleźć Cezara. Jest już w domu cały zdrowy i bezpieczny. Jesteśmy wdzięczni za każdy telefon i udostępnienie

  – czytamy na stronie AlpakaTeam na Facebooku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com