25 C
Rzeszów
piątek, 20 maja, 2022
+

  Prezydent Konrad Fijołek podziękował wszystkim dziennikarzom za miniony 2021 rok

  Polecamy

  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  W piątek w rzeszowskim Ratuszu prezydent Konrad Fijołek podziękował wszystkim przedstawicielom lokalnych i regionalnych mediów za 2021 rok. Nawiązał także do ubiegłorocznej kampanii wyborczej. Prezydent życzył wszystkim dziennikarzom udanego 2022 roku. Nie zabrakło również noworocznych życzeń.

  Takie noworoczne spotkania z mediami to w Rzeszowie tradycja. Na spotkaniu pojawili się dziennikarze stacji telewizyjnych, rozgłośni radiowych, redakcji gazet oraz portali. Prezydent Konrad Fijołek wspólnie z wiceprezydentami i pracownikami swojej kancelarii i biura prasowego mówili o roku minionym, podkreślali bardzo ważną rolę mediów oraz dziękowali za zaangażowanie przy przyśpieszonych wyborach i poprzedzającej kampanii wyborczej. Prezydent podkreślił, że to dzięki prasie, radiu i telewizji o tym jak Rzeszów się rozwija dowiadują się nie tylko mieszkańcy Podkarpacia, ale całej Polski.

  fot. Grzegorz Bukała/UM Rzeszów

  Media są bardzo istotnie przy wszystkich działaniach podejmowanych przez Urząd Miasta Rzeszowa. To dzięki dziennikarzom, społeczeństwo dowiaduje się o tym jakie inwestycje są realizowane oraz jakie wydarzenia się zbliżają. Prezydent podkreślił też moc sprawczą mediów oraz siłę słowa.

  fot. Grzegorz Bukała/UM Rzeszów

  Na koniec prezydent Konrad Fijołek złożył noworoczne życzenia oraz podziękował wszystkim za przybycie. Ponieważ spotkania świąteczno – noworoczne są jednymi nielicznych okazji, kiedy w jednym miejscu spotkają się dziennikarze prawie wszystkich redakcji.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -