czwartek, 28 marca, 2024
+

Kolejne zwycięstwo Developresu!

Siatkarki Developresu Rzeszów ponownie zwyciężyły, tym razem z Pałacem Bydgoszcz 3:1. Było to już 9. zwycięstwo z rzędu podopiecznych Stephana Antigi.

Przed meczem wydawało się, że rzeszowianki gładko i przyjemnie pokonają zespół z Bydgoszczy, bowiem goście plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli.

Pierwszy set był dużą niespodzianką, ponieważ bydgoszczanki osiągnęły siedmiopunktowe prowadzenie i zwyciężyły 25-18.

Kolejne partie to pokaz siły i dominacji miejscowych. W drugim secie Developres doprowadził do wyrównania, wygrywając 25-18.

Trzeci set był wyrównany, jednak doświadczenie zawodniczek Antigi dało prowadzenie 2:1 w setach.

W ostatniej partii Pałac był bez cienia szans, przegrywając aż 25-14.

Cały mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Developresu, a MVP spotkania została Katarzyna Wenerska.

Developres Rzeszów – Pałac Bydgoszcz 3-1 (18-25, 25-18, 25-22, 25-14)