wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Zawodnicy z MILLENIUM AKRO Rzeszów zostali powołani do kadry narodowej

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Kilkoro zawodników MILLENIUM AKRO Rzeszów zostało powołanych do kadry narodowej przez Polski Związek Judo na najbliższe półrocze. Szczęśliwcami zostali: Norbert Majcher, Michał Bartusik, Daniel Krempeć, Mateusz Grendys, Szymon Lampart oraz Igor Lampart.

  UKJ Millenium Rzeszów to klub judo medalistów Mistrzostw Polski i reprezentantów kraju we wszystkich kategoriach wiekowych. Judo to dyscyplina olimpijska rozwijająca bardzo wszechstronnie pod względem fizycznym oraz wychowawczym. Klub zajmuje się szkoleniem już od czwartego roku życia. Zawodnicy są szkoleni, a następnie biorą udział w licznych turniejach w Polsce i za granicą.

  fot. Judo Millenium Rzeszów/ strona FB

  Judo uczy wielu innych bardzo potrzebnych w życiu umiejętności, np.: pewności siebie, samoopanowania, samodyscypliny, ogólnej sprawności fizycznej jak i wychodzenia cało z trudnych sytuacji życiowych. Nie jest to tylko sport.

  Gratulujemy sukcesu wszystkim zawodnikom MILLENIUM AKRO Rzeszów. Życzymy także jak najwyższych osiągnięć na najbliższych turniejach jako reprezentanci Polski.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com