wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Sekcja Lekkoatletyki CWKS Resovia z nowym potężnym sponsorem, pomógł Wiceminister Warchoł

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Sekcja Lekkoatletyki CWKS Resovia, dzięki pośrednictwu Pana Marcina Warchoła, w najbliższych tygodniach podpisze nową umowę z PKN ORLEN. Ogólnopolski potentat będzie głównym sponsorem sekcji. Priorytetem jest rozwój młodych zawodników.

  Janusz Mazur Prezes sekcji lekkoatletycznej CWKS Resovia, liczy na to, że nowy sponsor znacząco poprawi sytuację sekcji.

  Cieszę się, że naszym pierwszym historycznym partnerem i głównym sponsorem sekcji staje się znana na polskim rynku firma. Mamy nadzieję że dzięki zaufaniu jakim obdarzył nas paliwowy potentat PKN Orlen, odwdzięczymy się znakomitymi wynikami sportowymi zawodników CWKS RESOVIA na arenie krajowej oraz międzynarodowej, a przy okazji uda nam się zachęcić kolejne firmy do wspierania naszej sekcji

  Sekcja lekkoatletyki CWKS Resovia, od dawna borykała się z problemami finansowymi. Po trwających kilka miesięcy rozmowach, w których pośredniczył m.in wiceminister Sprawiedliwości Pan Marcin Warchoł, a ich uczestnikami byli vice prezes klubu Pan Maciej Dziurgot, a także współpracujący z sekcją Jarosław Dyląg oraz Adam Moczulski doszło do porozumienia dzięki któremu w najbliższych tygodniach zostanie podpisana umowa pomiędzy PKN ORLEN a Sekcją Lekkoatletyki CWKS Resovia.

  fot. CWKS Resovia Rzeszów/ FB

  W rozmowie z Panem Jarosławem Dylągiem dowiedzieliśmy co jest celem nowego sponsoringu.

  Głównym celem sponsoringu jest wsparcie naszych zawodników. Za pieniądze, które dostaniemy będziemy starali się organizować liczne obozy oraz wyjazdy dla rozwijających się sportowców z naszej sekcji. Chcemy również, aby nasi zawodnicy dysponowali nowym sprzętem technicznym. W ostatnim czasie wiele zdolnej młodzieży odchodziło do miast, które oferowały im lepsze warunki. Bardzo nad tym ubolewaliśmy, ponieważ wielu z nich miało ogromny potencjał. Pan Marcin Warchoł zachował się bardzo honorowo. Jako fan lekkiej atletyki już dawno zapowiedział, że pomoże naszej sekcji. Dotrzymał słowa, za co bardzo mu dziękujemy. Nowy sponsoring nie dotyczy budowy nowego ośrodka, chodzi głównie o rozwój naszej młodzieży

  Pierwsze zawody zawodników sponsorowanych przez PKN ORELEN odbędą się już w najbliższą sobotę 15 stycznia w Uniwersyteckim Centrum Lekkoatletycznym na ul. Cichej 4. Halowe Mistrzostwa województwa Podkarpackiego (U18 i U20), rozpoczną współpracę sekcji z potężnym koncernem. Wielu zawodników będzie chciało zaprezentować się od jak najlepszej strony.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com