sobota, 20 kwietnia, 2024
+

Developres nie dał szans ŁKS-owi!

W hicie Tauron Ligi, ŁKS Commercecon Łódź mierzył się z Developresem Rzeszów. Kibice spodziewali się wyrównanego starcia, jednak rzeczywistość okazała się brutalna dla zawodniczek z Łodzi.

Siatkarki Developresu od początku spotkania miały dużą przewagę. Kontrolowały grę, uzyskując siedmiopunktową serię, która pozwoliła im wygrać pierwszego seta 25-19.

Drugą partię lepiej zaczęły łodzianki, jednak kolejną, tym razem sześciopunktową serią popisały się dziewczyny z Rzeszowa. Mimo takiej przewagi, rzeszowianki nie spoczęły na laurach, dobijając ŁKS 25-16.

Ostatni set był najbardziej wyrównany. Podopieczne Stephana Antigi, mimo pięciopunktowego prowadzenia zapewniły swoim kibicom nerwową końcówkę, ostatecznie wygrywając 27-25.

Nagrodę dla najlepszej zawodniczki meczu otrzymała Jelena Blagojevic.

ŁKS Commercecon Łódź – Developres Bella Dolina Rzeszów 0-3 (19-25, 16-25, 25-27)