17 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Otwarty Turniej Piłki Siatkowej w Raniżowie – zaproszenie

  Polecamy

  Dorota Grochala
  Dziennikarz obywatelski - portalu Kurier Rzeszowski
  - Reklama -

  W dniu 30.01.2022 odbędzie się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej pod patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztofa Sobolewskiego. Jest on organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie. Miejscem odbywania się turnieju będzie hala sportowej przy ulicy Armii Krajowej 20. Turniej rozpocznie się o godz. 9.00. Organizatorzy zapraszają zainteresowane drużyny do zgłaszania chęci wzięcia udziału w wydarzeniu.

  Turniej jest wydarzeniem otwartym, wziąć w nim mogą drużyny spełniające wymogi zdrowotne i sanitarne. Organizatorzy zapraszają przede wszystkim zawodników i drużyny które nie są zrzeszone w rozgrywkach ligowych. System rozgrywek jak i czas zakończenia turnieju uzależniony będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20.01.2022 pod numerami telefonów 600 630 374 lub 600 828 890. Organizatorzy informują, iż nie przewidziano opłaty wpisowej warunkującej udział w turnieju. W trakcie rozgrywek przewidziany został poczęstunek dla uczestników.

  Podstawowym celem turnieju jest popularyzacja piłki siatkowej, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, uczciwej rywalizacji i kulturalnego dopingu oraz integracja środowisk poprzez czynne uprawianie sportu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -