czwartek, 1 czerwca, 2023
+

  Zbiórka środków dla Emilki Wilki z Kupna

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W niedzielę 9 stycznia w Gospodarstwie Agroturystycznym „Smoleń” w Przewrotnem odbędzie się zimowy piknik charytatywny dla Emilki Wilk. Piknik organizowany jest przez Klub Morsa „Słoneczko”.

  Emilka urodziła się z ciężką wadą serca. Od samego początku rodzice zbierają środki na jej leczenie. Dziecko choruje na zespół Fallota, atrezję zastawki tętnicy płucnej, pień płucny i tętnice płucne skrajnie hipoplastyczne.

  „Wada serca córeczki jest bardzo ciężka. W Polsce czeka ją operacja za operacją, która przedłuży jej życie i cierpienie, ale nie wyleczy nigdy do końca. Jedyna klinika na świecie, która rekonstruuje mniejsze tętnice płucne, bez których Emilka nie będzie miała szans przeżycia, znajduje się w Stanford w USA. Wiemy już teraz, że koszty leczenia będą ogromne, sięgną nawet kilku milionów złotych. Jesteśmy w kontakcie z kliniką, czekamy na propozycję leczenia oraz kosztorys.”

  – piszą rodzice dziewczynki na serwisie siepomaga.pl. Link do zbiórki dostępny jest tutaj.

  Dlatego od dawna trwa wyścig z czasem by zebrać ponad 6 mln złotych, które pozwolą przeprowadzić operację w Stanford i pozwolą dziecku żyć.

  W ostatnim czasie odbywa się dużo wydarzeń związanych ze zbiórką dla Emilki m.in. w ZS w Kupnie zorganizowano świąteczny kiermasz. W Kolbuszowej odbędzie się również przegląd kolęd, który też będzie poświęcony zebraniu środków dla dziewczynki. Link do wydarzenia dostępny jest tutaj.

  Następne wydarzenie będzie zorganizowane w Przewrotnem. Wydarzenie to organizuje Klub Morsa „Słoneczko” w Gospodarstwie Agroturystycznym „Smoleń”. Co czeka osoby, które przybędą tego dnia do Przewrotnego?

  Są to:

  – przejażdżki quadami i bryczką konną (ewentualnie kulig przy odpowiednich warunkach pogodowych)
  – grill
  – ognisko
  – bigos
  – sprzedaż ciast i ciasteczek
  – ciepła kawa i herbata
  – degustacja lokalnych nalewek
  – zabawy i animacje dla dzieci m.in. malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, bańki XXL, „żywe maskotki”

  Początek wydarzenia w Przewrotnem od godziny 12:00, o 14:00 odbędzie się morsowanie, a na godzinę 15:00 zaplanowane są licytację i losowanie nagród w loterii. Zakończenie pikniku o 16:30. Link do wydarzenia na Facebooku dostępny jest tutaj

  Może być zdjęciem przedstawiającym osoba, dziecko i tekst „KLUB MORSA "SŁONECZKO" ZAPRASZA NA ZIMOWY PIKNIK CHARYTATYWNY POMAGANIE PRZEZ MORSOWANIE RATUJMY SERCE EMILKI 9.01.2022 GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE WYPOCZYNEK SMOLEN" PRZEWROTNEM PLAN WYDARZENIA: 12:00 ROZPOCZĘCIE PIKNIKU 14:00 ROZGRZEWKAI MORSOWANIE 15:00 LICYTACJE LOSOWANIE NAGRÓD LOTERII 16:30 ZAKONCZENIE PIKNIKU KAŻDY MORS PO WYJŚCIU WODY OTRZYMA PAMIĄTKOWY MEDAL! ATRAKCJE: -PRZEJAŻOŻKI QUADAMI BRYCZKA KONNA (EWENTUALNIE KULIG PRZY OPOWIEDNICH IEDNICH WARUNKACH POGODOWYCH) GRILL, OGNISKO BIGOS SPRZEDAŻ CIASTI CIASTECZEK CIEPŁA KAWA HERBATA DEGUSTACJA LOKALNYCH NALEWEK ZABAWY ANIMACJE DLA DZIECI M.IN. MALOWANIE WARZS TATUAŻE BROKATOWE, BANKI XXL, „ŻYWE MASKOTK.D WSZYSTKIE ŚRODKI ZEBRANE PODCZAS PIKNIKU ZOSTANA PRZEZNACZONE NA OPERACJĘ EMILKI siepomaga.pl/EMILKOWE-SERCE”
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com