10,9 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 marca, 2023
+

  Policja zatrzymała poszukiwanych w jednej z rzeszowskich galerii. Wpadli przez brak maseczek

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj rzeszowski policjanci dokonali zatrzymania dwóch poszukiwanych mężczyzn. Podczas kontrolowania przestrzegania obowiązku ust i nosa w jednej z rzeszowskich galerii. Dwie osoby, które zostały zatrzymane przez policjantów okazało się mężczyznami poszukiwanymi przez policję.

  Wczoraj około godz. 11.30, podczas kontroli przestrzeganie obowiązku zakrywaniu ust i nosa w jednej z rzeszowskich galerii, policjanci zauważyli dwóch mężczyzn bez maseczek ochronnych. Policjanci podjęli interwencję i wylegitymowali ich. Podczas legitymowania jeden z mężczyzn podał nieprawidłowe dane osobowe oraz próbował uciec. Ostatecznie policjanci ustalili, że są to 33-latek mieszkający w woj. mazowieckim i 39-letni mieszkaniec Lublina.

  Po sprawdzeniu okazało się, że obaj są poszukiwani. 33-latek poszukiwany był na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Lublinie w celu odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności lub wpłacenia grzywny. 39-latka poszukiwał Sąd Rejonowy w Rzeszowie w związku z karą pozbawienia wolności.

  Po wykonaniu niezbędnych czynności, 39-latek został doprowadzony do zakładu karnego. Przy młodszym policjanci znaleźli niewielką ilość marihuany. 33-latek w obecności policjantów wpłacił grzywnę, został jednak zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia okoliczności posiadania narkotyków.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com