1,7 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Znamy program miejskiego sylwestra. Rzeszów przywita nowy rok pokazami światła i dronów

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Tegoroczny program miejskiego sylwestra w Rzeszowie obfituje w różne atrakcje m.in. pokazy laserów, mapping i pokaz dronów. Odbędą się one w czterech lokalizacjach na terenie miasta. Wszystkie będzie można oglądać za równo na żywo, jak i online.

  Bez koncertu na rzeszowskim Rynku, za to z wyjątkowymi atrakcjami – tak będzie wyglądał tegoroczny sylwester miejski w Rzeszowie. Stolica Podkarpacia stawia tym razem na magię światła – na wyjątkową noc w roku zaplanowano pokaz dronów, mapping i pokazy laserów. Wszystko to w różnych lokalizacjach na terenie miasta. Całość wydarzenia będzie też transmitowana na żywo w sieci – na kanale FB Rzeszów Stolica Innowacji, oraz na kanałach FB i YT Estrady Rzeszowskiej.

  Sylwestrowa zabawa rozpocznie się o godzinie 23.45 w Parku Sybiraków, gdzie zobaczymy kilkunastominutowy pokaz laserów przygotowany przez firmę Visual Sensations. Kilka minut przed północą będzie można podziwiać świetlne animacje wyświetlane na budynku Ratusza, a o godzinie 00.00 wystartuje pokaz laserów na Rynku. Świetlną wisienką na torcie będzie natomiast pokaz dronów wyreżyserowany i przeprowadzony przez firmę JUSTPOINT. Ten odbędzie się przy Hali Podpromie. Tańczące drony będzie można podziwiać między innymi z Mostu Zamkowego i pobliskiego parkingu. Drony wystartują o godzinie 00:25.

  źródło: materiały prasowe

  To nie jedyne sylwestrowe niespodzianki – swoje oblicze tej nocy zmieni Pomnik Czynu Rewolucyjnego, na którym już od godziny 21.00 będzie wyświetlany mapping.

  Transmisja online sylwestra miejskiego rozpocznie się o godzinie 23.30. Internautom przerwy między pokazami umilą DJ-skie sety. Nie zabraknie też życzeń od Prezydenta Miasta Konrada Fijołka.

  PROGRAM SYLWESTRA MIEJSKIEGO 2021/2022

  23.30 – rozpoczęcie transmisji online (FB: Rzeszów Stolica Innowacji, Estrada Rzeszowska; YT: Estrada Rzeszowska)

  23.45 – Park Sybiraków, POKAZ LASERÓW

  00.00  – Rynek, LASEROWE ANIMACJE, POKAZ LASERÓW

  00.25 – parking przy Hali Podpromie, POKAZ DRONÓW

  A także:

  21.00 – Pomnik Czynu Rewolucyjnego, start MAPPINGU

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com