17 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
+

  Świąteczny kiermasz w walce o życie

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jutro w Kupnie gm. Kolbuszowa organizowany jest świąteczny kiermasz charytatywny dla Emilii Wilk. Kiermasz ten odbędzie się w Szkole Podstawowej w Kupnie. Początek kiermaszu od godziny 11:00. Zakończenie godzina 16:00

  Środki zebrane podczas kiermaszu będą przeznaczone na leczenie małej Emilki, która walczy o życie. Rodzina zbiera środki, które mają pomóc w tej walce. Poraża kwota, którą muszą zebrać, to ponad 6 mln złotych. Operację zdecydowała się przeprowadzić w klinka w Stanford. Jak czytamy na serwisie siepomaga.pl operacja przekracza jednak możliwości finansowe rodziców.

  Kwota, którą muszą zebrać to ponad 6 mln złotych za samą operację. Do tego dochodzi jeszcze transport medyczny, zabieg cewnikowania serca. Obecnie udało się zebrać 16% z całej kwoty. W akcję pomocy małej Emilce włączyło się już wiele osób.

  W opisie wydarzenia czytamy:

  Czeka na Was moc atrakcji: spotkanie ze Św. Mikołajem, pamiątkowe zdjęcia, animacje dla dzieci i koncert kolęd!⭐️⭐️⭐️ A do tego kiermasz pyszności i cudowności: domowych wypieków, regionalnych wyrobów, stroików, ozdób świątecznych, potraw na wigilijny stów i wielu, wielu innych skarbów…🤩 Pytacie nas w listach, czy będzie niesamowita OSP Kupno? Oczywiście, strażacy nigdy nie zawodzą.

  Wydarzenie dostępne tutaj

  Więcej o historii Emilki można poczytać tutaj. Zachęcamy do wejścia w link i pomoc.

  Poniżej plakat jutrzejszego wydarzenia. Zachęcamy do udziału i pomocy.

  Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, niemowlę, choinka i tekst „ŚwiÄÈeczny kiermasz charytatywny DLA EMILKI WILK 19 grudnia, 11.00-16.00 Szkoła Podstawowa w Kupnie KIERMASZ TRADYCYJNYCH WYROBäW RĘKODZIEŁA Domowe wypieki potrawy wigilijne staropolski bigos wiejski chleb stroiki dekoracje świąteczne rÄkodzieło artystyczne SPOTKANIE ZE ÅW. MIKOŁAJEM 12.00 14.00 Zdjęcia świąteczne Św. Mikołajem słodycze drobne upominki dla dzieci animacje zabawy KOLĘDOWANIE NA ŻYWO 14.00 15.00 Duet "Kasia Agata" oraz Muzyczni Przyjaciele CAŁY DOCHÓD KIERMASZU ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA OPERACJĘ EMILKI WILK USA siepomaga.pl/emilkowe-serce”

  Foto ze strony: siepomaga.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -