środa, 27 września, 2023
+

  Klub Akrobatyki STAL Rzeszów prowadzi zbiórkę na wyjazd na Mistrzostwa Świata w Azerbejdżanie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Trzy zespoły trenujące na co dzień w Klubie Akrobatyki STAL Rzeszów dostały powołanie do kadry narodowej, a tym samym otrzymały możliwość wystąpienia i reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Świata w Akrobatyce Sportowej. Młodzi sportowcy zorganizowali zbiórkę, aby pokryć koszty wyjazdu.  

  3-6.03.2022 w Azerbejdżanie odbędą się Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Sportowej. Zostali do nich nominowani Kornelia z Agnieszką, Daria z Michałem i Kamila z Julą to młodzi utalentowani sportowcy, którzy swoje sportowe szlify nabierają pod czujnym okiem trenerów Klubu Akrobatyki STAL Rzeszów.

  fot. materiały na stronie zbiórki

  Podopieczni: R. Sokołowskiego, E. Fijołek, I. Matias, niejednokrotnie pokazywali swój talent i stawali na podium wielu imprez międzynarodowych. Są również medalistami Mistrzostw Polski oraz Grand Prix Polski. Dostarczali Nam wielu niezapomnianych chwil. W roku 2021 po raz pierwszy mieli okazję wystąpić na 11 Mistrzostwach Świata w Genewie oraz na Mistrzostwach Europy w Pesaro.

  fot. materiały na stronie zbiórki

  Niestety kategoria wiekowa 12-18 lat w akrobatyce sportowej nie jest finansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Gimnastyczny.

  – Koszt wyjazdu jest bardzo duży i w całości musi być pokryty przez rodziców zawodników lub najbliższych przyjaciół. Nie da się ukryć, że jest to spore wyzwanie dla wielu z Nas. Oczywiście nie poddajemy się! Wszystkich, którzy mogą Nam pomóc prosimy o wsparcie. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę lub pomoc w pozyskaniu sponsora

  – czytamy na stronie zbiórki.

  Pomóc można również poprzez przekazanie do Klubu Akrobatyki STAL Rzeszów tzw. sportowych gadżetów (repliki koszulek sportowych z autografami, zdjęć, pamiątek itp.) które sportowcy będą mogli zlicytować, a całą kwotę przeznaczą na zasilenie konta zrzutki.

  fot. materiały na stronie zbiórki

  Uzyskane wsparcie sfinansuje wyjazd na MŚ w Azerbejdżanie dla 6 zawodników i trenera.

  Koszty obejmują:

  • opłatę startową
  • opłatę licencji międzynarodowej
  • koszty podróży (samolot)
  • noclegi
  • wyżywienie
  • testy na Covid-19
  • ubezpieczenie
  • odzież reprezentacyjna ( dresy, koszulki )

  Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce! Link: https://zrzutka.pl/axbcra

  fot. materiały na stronie zbiórki

  – W dowód wdzięczności za okazane wsparcie, jesteśmy w stanie zaoferować pokazy na imprezach firmowych oraz nawiązać współpracę o charakterze promocyjnym z firmami, które Nas wspomogą

  – podkreślają organizatorzy zbiórki.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com