środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Już jutro stowarzyszenie Motomikołajkowe odwiedzi rzeszowski Rynek

  Polecamy

  Monika Służały
  Monika Służały
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Organizacja działająca non profit zawita w niedzielę o godzinie 12:00 na rzeszowskim rynku, jako jedna z atrakcji świątecznego miasteczka. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Motocykliści Dzieciom przy współpracy z Forum Podkarpackich Motocyklistów.

  Zanim pojawią na rzeszowskim rynku, o godzinie 9:50 zostanie zorganizowana Motomikołajkowa zbiórka pod Unimetem w Tyczynie, następnie w samo południe zjawią się w świątecznym miasteczku w Rzeszowie z licznymi niespodziankami i atrakcjami dla dzieci oraz poczęstują je cukierkami.

  O godzinie 13:00 wyruszą do Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Rzeszowie (POW) na ulicy Unii Lubelskiej 4, aby tam sprawić nie małą radość i niespodziankę podopiecznym placówki.

  Wydarzenie organizowane jest co roku od ponad 10 lat. Stowarzyszenie niesie pomoc dzieciom z Domów Dziecka zlokalizowanych na Podkarpaciu

  Fundusze zbierają dzięki licytacjom organizowanym na łamach fanpage’a Forum Podkarpackich Motocyklistów oraz prywatnym wpłatom. Co roku wspierają ich firmy z całego Podkarpacia przekazując na licytacje przedmioty, usługi lub wpłacając ustaloną kwotę na konto stowarzyszenia.

  Dzieci otrzymują nie tylko podarunki mikołajkowe, ale również w sezonie letnim w miarę finansowych możliwości są organizowane letnie wyjazdy.

  Zachęcamy do wspierania akcji oraz do śledzenia fanpage’a Forum Podkarpackich Motocyklistów, są tam na bieżąco podawane informacje o zbiórkach oraz placówkach, które już były odwiedzone lub dopiero będą:

  https://www.facebook.com/podkarpackie2oo

  Źródła: Materiał prasowy, Forum Podkarpackich Motocyklistów

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com