22,2 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Magda Steczkowska z przedświątecznym koncertem w Rzeszowskim Domu Kultury

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już w ten piątek w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście odbędzie się przedświąteczny koncert Magdy Steczkowskiej. Oprócz znanej wokalistki, na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych wraz z instruktorką Dominiką Kindrat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  W trakcie koncertu Magdy Steczkowskiej w piątek 3 grudnia 2021 roku o godzinie 19:00 będzie można usłyszeć między innymi najpiękniejsze polskie kolędy oraz piosenki świąteczne w wyjątkowych aranżacjach przy akompaniamencie pianina. Część repertuaru wokalistka wykona wspólnie z uczestnikami zajęć wokalnych Rzeszowskiego Domu Kultury filia Staromieście oraz instruktorką Dominiką Kindrat.

  źródło: materiały prasowe

  Magda Steczkowska to wokalistka oraz autorka tekstów, która na swoim koncie
  ma pięć solowych płyt. W grudniu 2021 roku ukaże się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

  Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także „Aplauz, Aplauz!”, „Przygarnij mnie” oraz „Ameryka Express”, w którym wystąpiła razem z mężem. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

  źródło: materiały prasowe

  Przedświąteczny koncert odbędzie się w piątek 3 grudnia 2021 roku o godzinie 19:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a. Udział
  w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 515 409 262, która prowadzona jest w godzinach 10:00-18:00 do wyczerpania limitu miejsc.  

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -