wtorek, 26 września, 2023
+

  Przed nami druga połowa sezonu. Wyścig o pierwsze miejsce staje się coraz bardziej zacięty

  Polecamy

  Dawid Micał
  Dawid Micał
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Rzeszowska Liga Futsalu ma za sobą już cztery kolejki spotkań. Do końca sezonu pozostały trzy serie. Błękitni oraz Tigers Royals bez problemu dopisali trzy punkty do swoich kont, dzięki temu zostali samotnymi liderami tabeli. Miano niepokonanej drużyny straciła Politechnika Rzeszowska. Zespół AZS WSPiA wygrał pierwszy mecz w tym sezonie. Walka o mistrzostwo staje się coraz bardziej zacięta.

  W poniedziałek 22 listopada, osiem drużyn ponownie walczyło o zwycięstwa. Błękitni Rzeszów tym razem nie zdominowali swoich rywalów, Emeryci dzielnie walczyli do samego końca, ale niestety ulegli 4:5. W kolejnym meczu dużym zaskoczeniem była porażka Politechniki Rzeszowskiej, która wcześniej nie przegrała ani jednego spotkania. Drużyna SMD LED Rzeszów okazała się lepsza wygrywając 2:0. Niepokonani Tigers Royals podtrzymali swoją serię zwycięstw, wygrywając z Przybyszówką 5:2. Dużym zaskoczeniem wieczoru było pierwsze w sezonie zwycięstwo drużyny AZS WSPiA, która rozbiła ZMM Maxpol 6:0. Dzięki temu przestali zajmować ostatnie miejsce w tabeli.

  fot. RLF/ strona FB

  Tabela ligi podzieliła się na cztery równe części. Lidera i wicelidera rozdziela tylko bilans bramkowy, w dodatku jest to tylko jedna zdobyta bramka więcej przez zespół Tigers Royals. SMD LED Rzeszów oraz Politechnika Rzeszowska mają dokładnie taki sam wynik po czterech kolejkach. Po jednym zwycięstwie mają dwie drużyny: Przybyszówka Heiro II Rzeszów oraz AZS WSPiA Rzeszów. Trzech punktów nadal nie udało się zdobyć Emerytom oraz drużynie ZMM Maxpol Rzeszów, która przez najgorszy bilans bramkowy zajmuje ostatnią lokatę w tabeli. Rywalizacja o pierwsze miejsce pomiędzy Błękitnymi a Tigers Royals była widoczna od początku sezonu, po półmetku staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

  fot. RLF/ strona FB

  Kolejna seria spotkań rozegrana zostanie w poniedziałek 29 listopada na Hali Miłocin. W pierwszym meczu o 19:30 Emeryci powalczą o swoje pierwsze zwycięstwo z drużyną AZS WSPiA. Pierwsze cztery zespoły tabeli rozegrają mecze pomiędzy sobą w drugiej części wieczoru. Emocji na tym etapie rozgrywek zdecydowanie nie zabraknie

  fot. RLF/ strona FB

  Powtórki wszystkich spotkań można obejrzeć na kanale YouTube – Heiro Rzeszów. Nadchodząca kolejka, również będzie transmitowana na żywo od godziny 19:30.

  Link do kanału: https://www.youtube.com/watch?v=STb2u-UBGLc

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com