23,9 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Marcin Warchoł ostro o Radnych klubu Prawa i Sprawiedliwości Rady Miasta Rzeszowa

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Poseł na Sejm RP dr hab. Marcin Warchoł skierował list do Radnych klubu Prawa i Sprawiedliwości Rady Miasta Rzeszowa. W liście odniósł się do wyników głosowania Radnych nad uchwałą dotyczącą otrzymania imienia Unii Europejskiej przez jedno z rzeszowskich rond.

  Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Rzeszowa rondo u zbiegu ulic Okulickiego, Witosa i Krakowskiej tzw. „rondo z flagami” otrzymało imię Unii Europejskiej. Był to projekt autorstwa członków Platformy Obywatelskiej, jednak zyskał on również poparcie radnych PiS.

  Koleżanki i Koledzy Radni z PIS. Wstyd mi za Was.

  – rozpoczął Marcin Warchoł.

  źródło: Fb Rzeszów- Stolica Innowacji

  Poseł na Sejm RP zarzucił Radnym klubu PiS, że honorują instytucje, która odcina od prądu 4 miliony polskich gospodarstw domowych i bezprawnie zabrania reformy polskiego sądownictwa. Minister wymienia także sankcje jakie Unia Europejska nałożyła na Polskę za niestosowanie się do zobowiązań nałożonych przez Trybunał Sprawiedliwości, jak w przypadku wspomnianej w liście sprawy kopalni w Turkowie.

  Wreszcie wsparliście dziś instytucję, które nakazuje wyrzec się nam naszej tożsamości konstytucyjnej i kulturowej narzucając nam marksistowską agendę LGBT i zmuszając do akceptacji dla związków homoseksualnych i adopcji przez nich dzieci.

  – piszę dalej.

  źródło: Fb Rzeszów- Stolica Innowacji

  Marcin Warchoł zarzuca Radnym, że skompromitowali barwy Prawa i Sprawiedliwości i zawiedli wyborców, którzy oczekują obrony zagrożonych obecnie patriotycznych wartości.

  Wielu polskich bohaterów z Podkarpacia i Rzeszowa, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę czeka na uczczenie, a Wy oddajecie hołd tym, którzy nas szantażują i ograniczają nam suwerenność. Niech żyje Polska !

  – zakończył Poseł.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -