17 C
Rzeszów
poniedziałek, 16 maja, 2022
+

  Wkrótce Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój. Doroczne spotkanie life-coachingowe i edukacyjne

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już wkrótce rusza spotkanie Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój. Doroczny Kongres dla kobiet na stałe już od lat wpisał się w rzeszowski kalendarz wydarzeń organizowanych przy współpracy z Miastem Rzeszów. Wydarzenie odbędzie się 27 listopada 2021r. w Instytucie Muzyki w Rzeszowie.

  Organizatorzy zadbali o zacne grono prelegentów a wśród nich m.in. : Krystyna Stachowska (zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa) Joanna Mucha (posłanka), Anita Kucharska- Dziedzic (posłanka), Małgorzata Prokop-Paczkowska (posłanka), Justyna Carmo (międzynarodowa mentorka), Dorota Puzio (wybitna eksperta w totalnej biologii), Marta Niewczas (mistrzyni świata w karate) i wiele innych wybitnych osobistości. Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem bowiem zapisało się 310 osób a jeszcze 4 dni do kongresu.

  Celem nadrzędnym Akademii Kobiet w 2021r. jest budowanie relacji społecznych i zawodowych poprzez uzyskanie równowagi psychofizycznej. Organizatorom w szczególności zależy na odbudowanie relacji społecznych po długotrwałym czasie pandemii, która globalnie wpłynęła na znacznie większy odsetek smutku i depresji wśród ludzi niż miało to miejsce w ciągu ostatnich 100 lat.

  Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój będzie to w szczególności wydarzenie life-coachingowe, którego głównym elementem będzie sieciowanie kobiet, nawiązywanie relacji współpracy, nabywanie nowych kompetencji i umiejętności. Wydarzenie będzie mieć również charakter edukacyjny poprzez podejmowanie tematów kobiecych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pań, tych z dużych i małych miast, niezależnie od poglądów, wieku czy zawodu. W szczególności uczestniczkami będą mieszkanki Rzeszowa i regionu pełniące różne role społeczne: matki, córki, wnuczki, społeczniczki, aktywistki, bizneswoman, kobiety pracujące i wiele innych.

  fot. materiały prasowe

  Prowadzącymi panele tematyczne w interaktywnej Akademii Kobiet będą mężczyźni bowiem oni również współtworzą i wspierają to wydarzenie. Wśród nich: dr n. med. Witold Mazur, Mirek Nowak, Dominik Łazarz, Waldemar Ruszel.

  Nie zabranie również uczty dla ciała i ducha bowiem organizatorzy przewidzieli pokaz mody, występy artystyczne oraz smakowite przekąski.

  Inicjatorki wydarzenia: Patricia Mitro – Przewodnicząca Podkarpackiej Rady Programowej Kobiet oraz Magdalena Koryl – Pełnomocniczka Kobiet na Podkarpaciu. Organizator: Fundacja Prawnikon i Podkarpacka Rada Programowa Kobiet.

  Link do wydarzenia: https://akademiakobiet.projektancibiznesu.pl/

  Social media: https://www.facebook.com/RadaKobiet

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -