2,3 C
Rzeszów
środa, 7 grudnia, 2022
+

  Żaneta Chełminiak-wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej

  Polecamy

  Monika Służały
  Monika Służały
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Żaneta, która z wykształcenia jest biotechnologiem, śpiewa, pisze i komponuje. Wspólnie z innymi znakomitymi artystami pracuje nad materiałem na płytę. Muzyka, którą tworzy, balansuje pomiędzy gatunkami pop i rnb.

  Utalentowana wokalista ma na swoim koncie nie tylko covery piosenek znanych muzyków, ale również tworzy własne piosenki. Jedną z nich jest m.in. utwór zespołu Damn Good Coffee z EPki Szlus, które słowa skomponowała Żaneta razem z Duśka Wacławik. Największym zainteresowaniem cieszy się jej piosenka ,,Miłość i czekolada” którą również opracowała razem z Duśka Wacławik.

  YouTube

  Teledysk, jak i sam tekst, wyżej wspomnianej piosenki idealnie ze sobą współgraja a tytułowa miłość i czekolada są metaforą osiągnięcia szczęścia, które słuchacz z pewnością poczuje po jej odsłuchaniu. Warto dodać, że Żaneta szerszej publiczności dała się poznać w programie muzycznym ,,Szansa na Sukces” wykonując utwór ,,Barcelona” zespołu Pectus.

  Hot16challenge to zeszłoroczna inicjatywa, która polegała na nagraniu kilku wersetowej piosenki mającej na celu pomaganie finansowe potrzebującym na stronie internetowej Siepomaga.pl. Wokalistka również nagrała swoją wersję Hot16challenge2 na potrzeby walki z koronawirusem.

  Facebook
  Facebook

  Charyzmatyczna wokalistka, została nominowana w 2020 roku przez Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Nowości (dziennik toruński) do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii kultura. To wyróżnienie pokazuje, jak ogromnym talentem osobowościowym i wokalnym dysponuje Żaneta.

  Wesprzyj Żanetę na patronite: https://patronite.pl/zanetachelminiak/description?fbclid=IwAR3ZohsZKucjylgVAhVZaGzILva18CDE_opDDPtZcwWc9xi_QvvhiT4x9zA

  źródła: Żaneta Chełminiak, YouTube, Patronite

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com