-2,8 C
Rzeszów
sobota, 22 stycznia, 2022
+

  I Ogólnopolski Koncert Piosenki Ekologicznej

  Polecamy

  Monika Służały
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Koncert galowy pod patronatem JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. hab. inż. Piotra Koszelnika i Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka odbędzie się już 26 listopada o godzinie 19:00

  Piątkowe wydarzenie, które patronatem objął również Kurier Rzeszowski, odbędzie się w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie.

  Wystąpią soliści i Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej oraz zaproszeni goście. Oprawą muzyczną zajęli się: Przemysław Czekaj, Maciej Mikłasz oraz Kamil Niemiec. Natomiast scenariuszem i reżyserią zajęli się: Lidia Chalińska i Paweł Szczygłowski. Kierownictwo artystyczne objęła Lidia Chalińska.

  Chór Akademicki PRz w obecnej formie powstał w kiwetniu 2017 roku. Na swoim koncie mają wiele występów a w bogatym repertuarze jaki posiadają łączą elementy muzyki dawnej, i klasyki muzyki rozrywkowej. Ideą Chóru Akademickiego jest niezapomniana przygoda z muzyką.

  źródła: Materiał prasowy, Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -