niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Akcja #SadzimyRzeszów

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Urząd Miasta Rzeszowa zaprasza na kolejną akcję #SadzimyRzeszów. W czasie ostatniej akcji mieszkańcy Rzeszowa wskazali 25 miejsc, gdzie zostaną zasadzone drzewa.

  Wspólny spacer  z prezydentem miasta Konradem Fijołkiem odbędzie się 20 listopada od godziny 10:00. Zbiórka w parku Niezapominajek przy ul. Wiktora.

  W czasie ostatniej akcji mieszkańcy Rzeszowa i pracownicy Zarządu Zieleni Miejskiej spacerowali po śródmieściu m.in. byli m.in. na ul. Słowackiego, Dekerta, Lubomirskich, Pod Kasztanami, Zamkowej. Pracownicy zieleni miejskiej również wskazali miejsca gdzie powinny odbyć się nasadzenia. W tym roku posadzonych zostanie 66 drzew. Nasadzenia wskazane przez mieszkańców pojawią się w Rzeszowie, w przyszłym roku.

  Najwięcej nasadzeń pojawi się na skwerze przy ul. Moniuszki. Przy ul. Dekerta posadzone zostaną jarząby mączne. W Parku Jedności Polonii z Macierzą pojawią się miłorzęby i tulipanowce.

  Prezydent i pracownicy Zarządu Zieleni Miejskiej przejdą w sobotę ulicami Kotuli, Wiktora, park im. Bł. Karoliny, park przy ul. Czudeckiej i teren rekreacyjny przy ul. Odrzykońskiej

  Foto: Grzegorz Bukała/UM Rzeszowa

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com