10,3 C
Rzeszów
poniedziałek, 23 maja, 2022
+

  ,,Niemen Inaczej” w Filharmonii Podkarpackiej. Słynne piosenki w wykonaniu polskich artystów

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już dziś wspaniałe widowisko w Filharmonii Podkarpackiej, upamiętniające postać wspaniałego artysty Czesława Niemena, zorganizowane z okazji 80. urodzin muzycznej legendy. Usłyszymy słynne piosenki z repertuaru Niemena w wykonaniu polskich artystów.

  Dziś o godzinie 18:00 w sali koncertowej Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się koncert pt. ,,Niemen Inaczej”. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję usłyszeć legendarne piosenki Czesława Niemena w nowej odsłonie, wykonywane przez uznanych polskich wokalistów i muzyków.

  ,,Niemen Inaczej” to niezwykła trasa koncertowa z okazji 80. urodzin legendy polskiej muzyki XX wieku – Czesława Niemena. Podczas wydarzenia uczestnicy przeniosą się w świat niezapomnianych przebojów Czesława Niemena. Na jednej scenie będzie można zobaczyć wspaniałych polskich wokalistów: Natalię Niemen, Olgę Szomańską, Stanisława Soyke, Janusza Radka oraz Kwartet Rampa.

  źródło: strona Filharmonii Rzeszowskiej

  Solistom będzie towarzyszył  zespół znanych i cenionych muzyków. Utwory z repertuaru Czesława Niemena zostaną wykonane aranżacjach muzycznych Hadriana Filipa Tabęckiego i aranżacjach wokalnych Włodzimierza Szomańskiego.

  Koszt udziału w koncercie wynosi 80 zł. Jest możliwość zakupu online na stronie Filharmonii Podkarpackiej. Są jeszcze wolne miejsca! Przed wejściem na koncert uczestnicy proszeni są o złożenie oświadczenia o stanie zdrowia, które również można pobrać ze strony filharmonii.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -