sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim będą prowadzone w trybie hybrydowym

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Koronawirus nie odpuszcza. W związku z rosnącą liczbą zarażeń, Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego wydał dziś zarządzenie, na mocy którego zajęcia na rzeszowskiej uczelni będą prowadzone w trybie hybrydowym – wykłady będą odbywać się zdalnie, zaś ćwiczenia stacjonarnie.

  Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpoczęli rok akademicki stacjonarnie, jednak dziś na stronie na Facebooku Dziekanatu Kolegium Nauk Społecznych UR zostało opublikowane zarządzenie rektora dotyczące formy realizacji zajęć. Na mocy dokumentu od 15 listopada aż do odwołania studenci będą uczyć się w trybie hybrydowym.

  Zajęcia dydaktyczne, tj. wykłady, w których grupa wykładowa liczy 50 lub więcej osób, są prowadzone z wykorzystaniem metod i kształcenia na odległość (w formie zdalnej w trybie synchronicznym zgodnie z harmonogramem zajęć), za pośrednictwem platformy MS Teams w ramach usługi Microsoft365, niezależnie od tego, czy zostało to przewidziane w programie studiów

  – czytamy w treści zarządzenia.

  Pozostałe zajęcia takie jak ćwiczenia, (wykłady na kierunkach, gdzie liczba studentów jest mniejsza niż 50), seminaria czy lektoraty języków obcych są realizowane w formie kontaktu bezpośredniego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com