+

Ofensywna bezradność Resovii trwa

Piotr Litewski Jr.
    Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl

W ramach 14 kolejki Fortuna 1 Ligi, Resovia zmierzyła się na wyjeździe z Arką Gdynia. Faworytem byli gospodarze, jednak rzeszowscy kibice liczyli na choćby punkt w starciu z faworytem.

Początek meczu był dość wyrównany, jednak gdy w 17. minucie gola na 1:0 dla Arki strzelił Hubert Adamczyk, drużyna z Rzeszowa się pogubiła.

Skutkiem tego była szybko strzelona bramka na 2:0, niespełna 9 minut po pierwszej. Jej autorem był młodziutki Olaf Kobacki, który popisał się pięknym strzałem z dystansu.

W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie, jednak kibiców Resovii może cieszyć fakt, że po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, na boisko, na ostatnie 10 minut wrócił Maks Hebel.