poniedziałek, 24 czerwca, 2024
+

  Zostań wolontariuszem w Szlachetnej Paczce

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Kolejna edycja „Szlachetnej Paczki” przed nami. Przed nami 20 jubileuszowa akcja pomocy bliźnim w całej Polsce. Zachęcamy do udziału, a także włączenia się w tą akcję.

  Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki

  W województwie Podkarpackim na dzień 13 października 2021 roku brakowało jeszcze 400 wolontariuszy do Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczki. Co zrobić aby się zapisać? Poniżej wpis na profilu Facebook Szlachetna Paczka Podkarpackie. Kliknij tutaj i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki.

  Czy warto zostać wolontariuszem?

  Akcja z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Udział w niej biorą instytucje, urzędy, sportowcy, ale także zwykli mieszkańcy w całej Polsce. Czy warto wziąć udział w akcji? Tak, w tamtym roku byłem wolontariuszem w Szlachetnej Paczce. Zapisałem się z potrzeby serca. Uważałem, że moje zaangażowanie może być potrzebne.

  Spotykałem się z rodzinami i poznawałem ich potrzeby. Często to były trudne rozmowy. Miałem zostać godzinę, a byłem nawet dwie godziny na rozmowie. Najpiękniejszym przeżyciem jest Weekend Cudów w trakcie którego zawozi się paczki od darczyńców do potrzebujących rodzin. Przeżycie jest niesamowite, widzisz uśmiech na twarzy tych osób. Wzruszenie.

  Szlachetna Paczka dużo mnie nauczyła, przede wszystkim pokory i współpracy z drugą osobą. To możliwość poznania nowych osób, ale przede wszystkim pomocy osobom w potrzebie. Dziś mieszkam w Warszawie, ale tutaj też będę chciał działać w Szlachetnej Paczce.

  Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „PILNIE POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE Akademii Przyszłości Szlachetnej Paczki z województwa PODKARPACKIEGO! Aalana Kpp AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 112 wolontariuszy wciąż brakuje 28 dzieciom możemy pomóc w tym momencie Too 94 mniej niż w zeszłej edycji! Lubię ludzi PACZKA Lubię ludzi SZLACHETNA PACZKA 273 wolontariuszy wciąż brakuje 616- tylko do tylu rodzin możemy dotrzeć w tym momencie Too 472 mniej niż W zeszłej edycji! kabię ludzi Nie pozwólmy, by skala pomocy była w tym roku mniejsza. Wejdź na superw. pl dołącz do wolontariatu. To ostatni moment! Zgłaszam się”
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com