środa, 7 czerwca, 2023
+

  Debata ekspercka o stosunkach polsko-azerbejdżańskich

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie, Kavkaz – Przeszłość Teraźniejszość Przyszłość oraz Fundacja Jagiellońska, zapraszają na debatę „Stosunki polsko-azerbejdżańskie – historia i perspektywy”.

  Debata ta odbędzie się w dniach 21-22 października w Dużej Auli Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. Pigonia 1. Wśród zaproszonych gości znajdują się Margiz Gurbanova- Ambasador Republiki Azerbejdżanu w Polsce, Marek Całka- MSZ, ambasador Polski w Azerbejdżanie w latach 2015-2019.

  Moderatorem dyskusji, który reprezentuje Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej będzie Marcin Hamilec.

  Panel dyskusyjny rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa około 75 minut.

  Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej prowadzi debaty związane m.in. z sytuacją geopolityczną w Europie i na świecie. Od 2019 roku RODM w Rzeszowie prowadzony jest przez Fundację Jagiellońską.

  W ostatnim czasie RODM w Rzeszowie zrealizował debaty m.in. o sytuacji mniejszości polskiej na Litwie i Białorusi, relacjach ukraińsko-białoruskich, czy Europa wobec Nord Stream 2.

  Do tej pory RODM w Rzeszowie ze względu na pandemię w dużej mierze działał online. Spotkania z ekspertami mogliśmy śledzić w mediach społecznościowych RODM Rzeszów.

  Jutro będzie możliwość spotkania i rozmowy na żywo. Warto skorzystać z tego typu debat. Można w ten sposób poszerzyć swoją wiedzę z tematyki stosunków międzynarodowych i spotkać ciekawych gości.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com