środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  WiMBP w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Marzeną Rogalską

  Polecamy

  Zuzanna Jarosz
  Zuzanna Jarosz
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  20 października, o godz. 17 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie, odbędzie się spotkanie autorskie z Marzeną Rogalską. Poprowadzi je dr Marcelina Janisz. Wstęp wolny!

  Marzena Rogalska to znana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Współpracowała z radiem  RMF FM, następnie z Radiem Kolor. Od kilkunastu lat prowadzi autorskie audycje w Radio Złote Przeboje.

  Przez długi czas była związana z TVP2 – „Pytanie na Śniadanie”, „Kocham Cię Polsko”, „Gotowi do gotowania. Start!”, „To był rok” (TVP1) oraz „Zacznij od nowa”. Współpracowała z magazynem dla kobiet „Uroda Życia” oraz magazynem „Claudia”. Interesuje ją człowiek na każdym etapie swojego rozwoju. Jej znak rozpoznawczy to pasja i osobiste zaangażowanie z jakim przeprowadza swoje wywiady.

  Marzena Rogalska tak bardzo kocha swoją pracę, że dziennikarkę grała nawet w filmach: „Zakochani” P. Wereśniaka, „Job” K. Niewolskiego oraz w serialu „Magda M” K. Langa czy „Barwach szczęścia”.

  Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską na studenckim festiwalu „Fama”.

  W 2018 roku spełniła swoje marzenie z młodości i zagrała na deskach Teatru Capitol w sztuce „Czy Ty to Ty?”.

  Pod koniec 2016 roku zadebiutowała jako pisarka, a jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników. Kolejne tomy trylogii „Gra w kolory” oraz „Druga miłość” cieszą się ciągle niesłabnącym zainteresowaniem czytelników.

  fot. materiały prasowe

  W 2020 roku pojawiła się na rynku wyczekiwana pierwsza część kolejnej trylogii zatytułowana „Czas tajemnic”, a w lutym 2021 druga „Kres czasów”. Czytelnicy szybko docenili pasję i prawdę, z jaką Marzena opowiada o ludziach, uczuciach i relacjach. Pisze o tym co nadaje sens, treść i koloryt naszej codzienności. Pomaga wrócić do korzeni.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com