20,6 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Prezes rzeszowskiej fundacji pobiegnie by pomóc dzieciom z zespołem Downa. Finał akcji już w niedzielę w Millenium Hall

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Prezes Szansa 21 Fundacji z Rzeszowa pobiegnie, aby zebrać fundusze na pomoc dzieciom z zespołem. Swój bieg rozpocznie w sobotę 16 października i zakończy w niedzielę 17 października w Millenium Hall. Odbędzie się wówczas piknik charytatywny. Na uczestników czekają atrakcje: występy, pokazy, animacje oraz koncert zespołu The Side.

  Prezes Szansa 21 Fundacji na rzecz osób z zespołem Downa z Rzeszowa z okazji swoich 40 urodzin zmierzy się z ekstremalnym wyzwaniem pokonania 170 km z Ustrzyk Dolnych do Rzeszowa. Swój bieg rozpocznie w sobotę 16 października i zakończy w niedzielę 17 października w Millenium Hall.

  Projekt ma na celu zebranie 40000,00 zł na rehabilitację trzech chłopców z zespołem Downa: Gabriela z Rzeszowa , Michała z Jarosławia i Przemka z Narola. Drugim ważnym aspektem jest to że Październik jest  miesiącem budowania świadomości o zespole Downa, dlatego nie bójmy się o tym rozmawiać.

  źródło: strona wydarzenia na Facebooku

  Zakończenie biegu odbędzie się 17 października około godziny 14.00 podczas Pikniku charytatywnego organizowanego przez Szansa 21 Fundacja na rzecz osób z zespołem Downa i Millenium Hall.

  Piknik rozpocznie się o godzinie 12.00 w strefie obok Pizza Hut i potrwa do godziny 16.00. W trakcie odbędą się występy Szkoły Rolkowej Wodzu, Szkoły Tańca Sportowego „Aksel”, Akrobatów Stal Rzeszów. Będzie także wspólny trening z Akademią Sportu Chikara , Zumba Kids, Parada motocyklowa  grupy Legion Of Brothers z Jarosławia, atrakcje dla najmłodszych z animatorami Centrum Zabaw Fantazja. Wydarzenie zakończy koncert zespołu muzycznego The Side.

  Piknik poprowadzi dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów Pani Bernadeta Szczypta, a podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka do puszek na rehabilitację Gabriela, Michała i Przemka.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -