23,9 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Wybitni rzeszowscy sportowcy bohaterami nowej kampanii Galerii Rzeszów

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wystartowała najnowsza kampania Galerii Rzeszów pod hasłem Rzeszów Miasto Mistrzów, z udziałem utytułowanych sportowców związanych z Rzeszowem, którzy w swoich dyscyplinach osiągnęli najwyższe sukcesy na arenie międzynarodowej.

  Galeria Rzeszów zaprosiła do współpracy niezwykłe osoby, które swoją życiową postawą, sportową ambicją, wolą walki i niezłomnością, stanowią dumę dla Rzeszowa oraz inspirację dla mieszkańców naszego miasta.

  Wokół tego ambitnego projektu udało nam się zgromadzić wyjątkowych sportowców, którzy mogą się pochwalić tytułami Mistrzów Świata w swoich dyscyplinach. Zależało nam również na tym, aby były to osoby mieszkające w Rzeszowie i identyfikujące się z Galerią Rzeszów poprzez wcześniejsze współprace eventowe.

  – mówi Robert Podkulski z Galerii Rzeszów.

  Kampania pokazuje wybitnych mieszkańców Rzeszowa, którzy dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy zdobyli najwyższe sportowe laury. Ich codzienna postawa i zdobyte przez długie lata treningów osiągnięcia to przykład do nieustannego działania i wiary w zwycięstwo pomimo przeciwności i porażek. W tę idee wpisują się idealnie siatkarze rzeszowskiej drużyny Asseco Resovii Rzeszów – Fabian Drzyzga i Rafał Buszek – wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Treningi od najmłodszych lat i ciągłe doskonalenie umiejętności  zaowocowały zdobyciem niezliczonych medali, tytułów i odznaczeń.

  fot. materiały organizatora

  Podobną historię opowiada inspirujący życiorys kolejnej bohaterki kampanii – Anny Węklar – Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej, która od dziecka poświęciła się wymagającym treningom akrobatycznym. W drodze po najważniejsze trofea pojawiły się zwątpienia i brak motywacji. Jednak sportowy upór, wiara w swoje możliwości i wrodzony talent pomogły Ani w zdobyciu wymarzonego tytułu Mistrzyni Świata.

  Mistrzowskimi tytułami mogą pochwalić się również Aneta Przepióra i Andrzej Jodłowski – Mistrzowie Świata, Europy i Polski w Kettlebell Sport. Ich zaraźliwa pasja do sportu sprawia, że wielu mieszkańców Rzeszowa bierze z nich przykład aby każdego dnia przełamywać swoje własne bariery i bez względu na przeciwności spełniać swoje marzenia.

  Największym marzycielem jest kolejny bohater kampanii – Krystian Herba – wielkokrotny zdobywca rekordów Guinnessa. Jego spektakularne zdobycze na rowerze drapaczy chmur na całym świecie motywują młodych rzeszowian do nieustannego dążenie do celu – nawet jeśli droga ta nie jest łatwa. Jego przykład podkreśla uniwersalne wartości: serce do walki, systematyczną pracę, wiarę w zwycięstwo.

  Inspirujące historie bohaterów kampanii RZESZÓW MIASTO MISTRZÓW będzie można usłyszeć od samych Mistrzów podczas Urodzin Galerii Rzeszów, które odbędą się 20 listopada. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -